Blizzard виповнилося 25 років, скільки можна було заробити на її акціях

Знаменита компанія з розробки комп'ютерних ігор Blizzard Entertainment недавно відсвяткувало своє 25-річчя. Починала компанія з бізнесу під назвою Amiga, який створював стратегії в реальному часі, потім перейшла на багато користувачів онлайн ігри і віртуалізацію карткових настільних ігор. Сьогодні Blizzard Entertainment гігант ігрової індустрії.

В компанії працює більше 4000 співробітників, за минулий фінансовий рік Blizzard згенерувала грошовий потік у розмірі $ 1, 6 млрд., А прибуток склав $ 592 млн. Такі продукти, як StarCraft, Warcraft і Diablo відомі геймерам по всьому світу. Сьогодні компанія активно розвиває напрямок кіберспорту.

Компанія демонструє не тільки чудові результати на просторах ігрової індустрії, а й радує своїх акціонерів. C початку 2000 року і по сьогоднішній день котирування акцій компанії виросли з $ 1, 32 до $ 29, 42 (щодо закриття торгів на 17. 02. 2016), тобто зростання склало 2145%.

За минулий календарний рік на акціях Blizzard можна було заробити 91%, зростання пройшов від позначки в $ 20, 24 до $ 38, 71. На початку цього року з урахуванням штормів на світових фондових майданчиках, акції компанії просіли , як і всіх інших компаній, але з огляду на історію і досягнення компанії це зниження можна використовувати для покупки паперів на середньострокову перспективу.

Якщо враховувати темпи розвитку технології віртуальної реальності і той факт, що ігрова індустрія буде однією з перших, хто запровадить цю технологію в свої розробки, то ми побачимо народження абсолютно нової форми ігрової індустрії, а з урахуванням креативної команди і величезного досвіду майбутнє у Blizzard виглядає перспективно.