BlackCoin - Pow / PoS гібрид з райдужними перспективами

Розглянемо одну з нових криптовалюта, за якими для перших декількох тисяч блоків вирішено використовувати систему PoW з подальшим повним переходом на PoS.

Хоча це і виглядає відмінним способом просування, лише деякі монети, які застосовують одну і ту ж стратегію, будуть успішними. Серед них цілком може виявитися BlackCoin.

BlackCoin є криптовалюта з блоками, які генерують 10'000 монет. Нові блоки формуються щохвилини. Це одна з небагатьох монет, у яких винагороду за блок ні з плином часу, ні з зростанням кількості здобутих монет не зменшується.

Однак, як тільки загальна кількість блоків досягне межі в 10'000, винагород від регулярного Майнінг більше не буде, а генеруватися почнуть тільки PoS-блоки.

Річна винагорода за BlackCoin становить 1%, і саме по собі це навряд чи кого-небудь надихне, зате, щоб згенерувати PoS-блоки досить всього 8 годин - зовсім небагато в порівнянні з іншими криптовалюта.

Торгується BlackCoin на двох біржах: AllCoin і CryptoAltEx. Досить непоганий старт для BlackCoin, реліз якого був лише пару тижнів тому.