Bitwala з'єднають біткоіни з M-Pesa в країнах Африки

Bitwala представила новий сервіс - Bitcoin-to-M-Pesa. Користувачі платформи тепер можуть відправляти біткоіни на рахунок M-Pesa в Кенії, Нігерії, Уганді і Танзанії без комісії. M-Pesa - це грошова система на базі мобільного телефону, що використовується в Афганістані, Індії та Африці.

Мобільна валюта використовується переважно в Кенії і Танзанії, надаючи регіональним користувачам доступ до так необхідним системам грошових переказів. Мобільні гроші дозволяли будь-якій людині без банківського рахунку переводити гроші, використовуючи тільки зареєстровану сім-карту.

"Ми хочемо бути частиною революції в сфері мобільних грошей і ми перейшли на новий рівень, давши можливість переводити гроші на будь-який рахунок M-Pesa, використовуючи біткоіни", уточнив генеральний директор Bitwala Йорг фон Мінквіц (Jörg von Minckwitz).

Грошові перекази без банків

Платіжний стартап Bitwala вірить, що переказ грошей повинен бути "швидким, дешевим і безпечним" для кожної людини в світі. У регіонах на кшталт Кенії M-Pesa часто використовується для грошових переказів, і в 2015 році кенійці перевели через цей сервіс близько 28 мільярдів доларів. У Bitwala вважають, що це число має зрости, тому що кількість власників мобільних телефонів в Африці стрімко зростає.

Щоб відправити гроші на будь-який рахунок M-Pesa, використовуючи новий сервіс Bitwala, користувач просто реєструється на платформі, вибирає "мобільні гроші", і потім користувачеві відправляється рахунок в біткоіни.Стартап сподівається, що новий сервіс грошових переказів стане надійним рішенням для кожного.

Чи будуть у Bitwala складності з Safaricom?

Глава Safaricom Ltd Боб Коллімор (Bob Collymore) відстоює рішення скасувати сервіси між двома операторами з переказу грошей. Після того, як було оприлюднено цю заяву, один біткоіни-ентузіаст запитав, "Що має вберегти вас від тих же проблем, які були в Кенії у Bitpesa" Bitpesa роками намагалася поєднати африканців подібними ж сервісами, але в 2015 у стартапа виникли питання з власниками M-Pesa, Safaricom, які вирішувалися в кенійському верховному суді.

Хочете більше новин? Facebook. Швидше за всіх? Telegram і Twitter. Підписуйтесь!