Bitwage і Xapo випускають дебетову карту для зарплати в біткоіни

В середу 25 березня компанія Bitwage оголосила, що уклала партнерство з Xapo з метою випуску першої в світі заробітної дебетової картки з балансом в біткоіни. Це великий крок біткоіни по розширенню його можливостей як в повсякденному житті, так і в бізнес-процесах.

Xapo давно випускає дебетові карти і пропонує перелік "банківських" послуг для користувачів біткоіни - від гаманців до безпечного зберігання ключів з передовими охоронними системами. У минулому році компанії вдалося залучити $ 40 млн від іменитих інвесторів, в числі яких Юрій Мільнер, Джеррі Янг (Yahoo) і Макс Левчин (PayPal).

Проект Bitwage був запущений в минулому році з метою заповнити відсутню ланку в поточних фінансових можливостях застосування біткоіни - зарплатних проектах. У міру того як біткоіни буде набирати популярність, виплата заробітної плати також стане частиною його екосистеми.

Однією з найбільш частою тим критики біткоіни є "марність" криптовалюта для звичайного користувача. Для багатьох нова валюта інтуїтивно не надто зрозуміла, і біткоіни відлякує їх складністю в освоєнні. Партнерство двох компаній має допомогти подолати цей розрив між технологією і споживачем.

Це новий етап для обох компаній, зараз він знаходиться в стадії бета-тестування і всі, хто підключиться до цієї програми на даній стадії, отримають дебетові карти безкоштовно.

Такі зарплатні картки повинні вирішувати відразу два завдання: перше - знизити витрати компаній по нарахуванню заробітної плати співробітникам, а друга - дозволити розплачуватися такими картами в роздрібних точках, що спрощує процес розрахунку за покупки в звичайних магазинах (ніяких очікувань підтвердження транзакцій, QR -код і тд).

Xapo пропонує свої дебетові карти вже в 170 країнах, огляд можна почитати в цій статті.