Bitstamp повернув можливість виведення. Все повертається в норму?

За повідомленнями користувачів Bitstamp на Reddit і Bitcointalk, вони знову отримали можливість виводити гроші. Ціна біткоіни майже відразу ж відновилася до рівня в 700 $. | Як повідомлялася раніше, проблема "гнучкості" біткоіни-транзакцій в цілому надто перебільшена.

Все повертається в норму?

В останні дні багато провідних ЗМІ випустили репортажі про нову проблему біткоіни, яка, на їхню думку, могла в черговий раз привести до загибелі криптовалюта. Але як і завжди, подібні чутки були дуже перебільшені і схоже, що впевненість вже повертається на ринки. Mt. Gox поки що відстає від інших бірж, але Bitstamp, підтверджуючи репутацію провідної торгової площадки, відновилася в повному обсязі. Mt. Gox ще належить розібратися з питанням виведення реальних грошей, але, по всій видимості, вся ситуація повернулася до стану початку цього тижня.

Синім відзначений момент відновлення виведення коштів.

Кожне нове поява репортажів про "кризу" біткоіни-сфери в популярних ЗМІ негативно позначається на ціні біткоіни, але здається, що ці люди обговорюють те, що не зовсім розуміють. Так само як і в ситуації з іншими "падіннями" минулого, зараз дуже хороший момент, щоб прикупити дешеві біткоіни, поки це можливо. Як кажуть самі успішні інвестори: "Ви завжди повинні вкладатися, поки на вулицях ще ллється кров". Часи вже давно не були такими "кривавими" і, можливо, деякі люди зуміють непогано на цьому заробити.

Джерело