Біржа bitstamp може отримати ліцензію на фінансову діяльність в Європі

Одна з найбільших біткоіни-бірж світу Bitstamp повинна незабаром оголосити про нову угоду з урядом Люксембургу, яке дозволить їй почати надавати регульований ліцензований сервіс по всій Європі. Про це повідомляє Coindesk.

За деякими джерелами, біржа могла отримати ліцензію платіжної компанії (payment institution) або організації, що працює з електронними грошима (money institution), від люксембурзьких регуляторів. Такий крок повинен дозволити компанії стати "першою регульованою і ліцензованої біткоіни-біржею для 28 країн Євросоюзу".

Зареєстрована в Словенії в 2013 році біржа Bitstamp стала одним з найбільших біткоіни-стартапів Європи. Компанія також має реєстрацію в Великобританії, США і Люксембурзі, де знаходиться офіс Bitstamp Europe SA.

Нагадаємо, нещодавно біткоіни-компанія Circle отримала фінансову ліцензію у Великобританії, в той час як влада Люксембургу вже більше року тому почали діалог з представниками кріптовадютного спільноти.

На сьогоднішній день Bitstamp - четверта за обсягами торгів в доларах США, відстаючи від Bitfinex, BTC-e і Coinbase. Примітно, що на біржі не ведуться торги в євро.

Представники люксембурзьких регуляторів відмовилися від коментарів, уточнивши при цьому, що варто очікувати офіційної заяви з приводу проведеної роботи з учасниками біткоіни-індустрії.

Bitstamp також на даний момент не коментує новину.

Оновлене 25. 04. 2016: Інформація офіційно підтвердилася.