Bitspark і ООН в Таджикистані: чекають випробування блокчейн системи грошових переказів

Блокчейн стартап Bitspark повідомив, що бере участь в випробувальних роботах по просуванню фінансових послуг в Таджикистані - в рамках Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (UNDP - ПРООН).

Гонконгський постачальник послуг з грошових переказів охарактеризував новий проект в своєму недавньому повідомленні, заявивши про свою готовність сприяти регіональним трудовим мігрантам у використанні переваг технології блокчейн.

Як зазначено в повідомленні, Bitspark сподівається зміцнити попередні зусилля UNDP в Таджикистані, допомагаючи обслуговувати від 85% до 90% населення без офіційних банківських рахунків.

З огляду на ці цифри, Bitspark і UNDP пропонують пілотний проект, який дозволив би мігрантам та їхнім сім'ям відправляти / отримувати платежі через смартфони.

"Люди знайомі з відправкою і одержанням готівки, а дана пропозиція спростить цей процес ... Замість того, щоб дзвонити в таксі і передавати мішок з грошима ... можна було б застосувати додаток для цифрових платежів Bitspark Sendy [можливий варіант] для миттєвих, перевіряються і безвідсоткових виплат ", - йдеться в повідомленні.

Що стосується UNDP, то він сфокусований на використанні блокчейн для ефективного розподілу допомоги біженцям, а також докладає активних зусиль для пошуку можливих шляхів поліпшення операцій ООН з використанням цієї технології.

Говорячи про свою місію, Bitspark уклав:

"Застосування нових фінансових технологій, таких як блокчейн, допоможе в збільшенні числа людей, що мають доступ до фінансової системи при менших витратах, і це також вплине на економічні можливості для людей в Таджикистані ... ".

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!