Bitreserve Tool показує візуалізацію угод в реальному часі

Компанія Bitreserve запустила Changemoney. org - інструмент візуалізації угод, що проходять через сервіс, на глобусі в режимі реального часу.

Сайт дозволяє користувачам фільтрувати результати по всіх використовуваних валют і будувати інтерактивні 3D моделі на даних про угоди по всьому світу, пропонуючи візуалізацію своєї діяльності. Зараз сайт показує, що платформа провела угод на 1 259 153 $ в Bitcoin.

Говорячи про запуск проекту, засновник і генеральний директор компанії Хелсі Мінор сказав, що новий інструмент створений, щоб підкреслити основні принципи цифрових грошей - це демонстрація справедливості та прозорості. Він сподівається, Changemoney. org допоможе більшій кількості людей зрозуміти силу і потенціал цифрових грошей.

Хелсі Мінор - засновник CNET, в 2008 році продав компанію за 1. 8 мільярда доларів, в 2013-му оголосив про персональне банкрутство, а тепер пробує сили в криптовалюта.

"Ми в змозі змінити фіатние гроші, тобто саму модель" чорного ящика "сучасної банківської системи. Він може бути замінений на прозору модель в режимі реального часу на основі нових технологій."

Платформа Bitreserve недавно додала ще дві валюти - індійські рупії і мексиканський песо, збільшивши загальну їх кількість до восьми, після введення швейцарського франка в лютому.

Крім цього Bitreserve додала на свою платформу три нових позиції по дорогоцінним металам і шість нових мов - китайський, японський, англійський, португальська, іспанська та російська.

Після введення золота в минулому році, сайт дозволяє користувачам провести угоди з Bitcoin для покупки срібла, платини або паладію.

Bitreserve зібрала понад 9 млн $ в краудфандінг-кампанії на початку цього року.

Джерело


21. 03. 2015
Матеріал надав: Alex03