Bitreserve вводить золотий стандарт для біткоіни

Фінансові послуги сервісу Bitreserve об'єднують передові інновації у вигляді біткоіни і можливості найстарішої валюти в світі. За допомогою торгового дому з продажу дорогоцінних металів Gold Bullion International, Bitreserve вводить правило золотого стандарту в системі цифрових валют, забезпечивши золотом біткоіни в своїх сервісах з обміну валют і платежах.

Тепер, використовуючи Bitreserve, клієнти можуть зберігати на своїх рахунках золото і конвертувати його в біткоіни в разі покупки товару або послуги.

"Раніше я ніколи не був фанатом золота", - говорить CEO Bitreserve Хелсі Мінор, серійний підприємець який встиг заробити і втратити сотні мільйонів доларів на інвестиціях в технології і нерухомість. "Проживши деякий час в цьому світі, ви можете частково зрозуміти, чому люди божеволіють від золота ".

Мінор вважає, що інтеграція золота і біткоіни - це великий крок, який його компанія робить для того, щоб зробити біткоіни по-справжньому масовим.

Його ідея полягає в тому, що користувачам потрібно дозволити тримати свої гроші в тій валюті, яка є, на їхню думку, найбільш стабільною, а для виконання операцій цю валюту можна конвертувати в біткоіни. Біткоіни сам по собі поки занадто нестабільний для звичайних користувачів, щоб використовувати його в якості єдиного засобу для обміну, але переваги подібної платіжної платформи явно незаперечні як для продавців, так і для покупців, говорить Мінор.

Люди не хочуть зберігати свої накопичення в дуже волатильною формі. Ми дозволяємо їм тримати кошти в те, чим завжди можна розрахуватися за товари і послуги

В блозі компанії Bitreserve її президент по глобальної стратегії і продажу пише:

З нашої Gold Card ми відроджуємо покупку товарів і послуг за допомогою золота. Учасники Gold Card можуть конвертувати свої біткоіни в bitgold, які забезпечені реальними золотими злитками в нашому сервісі, але при цьому переводити ці кошти подібно біткоіни. Організовуючи міст між революційною технологією біткоіни і старим добрим золотом в злитках, ми надаємо нашим клієнтам можливість миттєво відправити або витратити біткоіни від унцій золота з їхнього гаманця в Bitreserve.

Золото - це лише одна з валют, в якій клієнти можуть зберігати свої цінності в сервісі Bitreserve. Компанія бере комісію в розмірі 0, 45% за обмін біткоіни на валюти, такі як долари, юані, ієни, євро, фунти. У порівнянні з 8-10% в традиційних фінансових установах, розміри комісій Bitreserve дуже малі. Витрати при конверсії біткоіни в золото трохи вище і становлять 1, 95%. Це пов'язано з витратами на продаж і покупку фізичних активів компанією Bitreserve.

Компанія володіє золотом на суму близько 50 тисяч доларів США, яке вона придбала до справжнього моменту, і буде збільшувати цей запас настільки, наскільки це буде необхідно для потреб усіх учасників, що бажають використовувати золотий стандарт, каже Мінор:

Сама ідея того, що золото можна використовувати в тандемі з можливостями сучасної комерції означає, що для цього потрібні не тільки біткоіни. Люди можуть зберігати цінності в тій формі, в якій вони відчувають себе максимально комфортно, і при цьому використовувати переваги біткоіни як відкритої комерційної платформи.

У певному сенсі, на таку ідею Мінора наштовхнули його зіткнення з банкрутством. Він запустив Bitreserve в якості платформи, де активи повністю прозорі і можуть бути перевірені. Компанія повідомляє про кожну операцію в своєму сервісі і кількості грошей, які отримані від комісії за угодою.

Найголовніше в тому, як працює ця прозорість. Те, як ми переводимо гроші, і те, що ми проводимо, можна перевірити в будь-який момент.

Компанія також веде відритий збір коштів. Bitreserve на поточний момент закриває перший етап фінансування на суму 10 мільйонів доларів на сервісі Crowdfunding Crowdcube. Передбачається ще один етап фінансування на суму 5 мільйонів доларів в березні.

Мінор і інші учасники його команди Bitreserve вважають, що найважливішим питанням для збільшення значущості біткоіни в глобальному фінансовому світі буде їх взаємозамінність з іншими інструментами. Важлива не сама валюта біткоіни, що має цінність, а можливість обміну біткоіни на інші валюти при проведенні операцій.

Як кажуть в Bitreserve, "з Gold Card ви можете зберігати свої цінності як цар Крез, і переводити їх як Сатоши Накамото".

Джонатан Шибер, TechCrunch