Компанія bitreserve змінює ім'я і прощається з біткоіни

Компанія, раніше відома як Bitreserve, йде від свого початкового бізнесу, пов'язаного з біткоіни, і перекваліфікується на надання фінансових послуг під новим брендом Uphold.

В блозі компанії був опублікований пост, в якому президент і CEO вже нової компанії Ентоні Уотсон представив новий напрямок для нового бренду.

Компанія, заснована в 2014 році Хелсі Мінором, спочатку орієнтувалася на надання послуг з операцій з криптовалюта для масового споживача в зручному та доступному форматі.

Під керівництвом Уотсона компанія розширила надається спектр послуг, і біткоіни вже пішов з центру уваги. Тепер проект спеціалізується на інвестиціях в сировинні товари, корпоративних транзакціях і грошові перекази.

Уотсон і Мінор

Першим кроком Uphold стала можливість відкриття рахунків в євро для тих клієнтів, які хочуть здійснювати валютні перекази. Другий крок очікується в листопаді, коли ця послуга стане доступною для клієнтів з США та Китаю.

Третім і четвертим кроком намічено створення партнерства з MasterCard, Visa, Discover, щоб отримати вихід на ринок Індії і почати надавати послуги для місцевого роздрібного бізнесу.

Раніше всі рахунки були номіновані в біткоіни, але тепер клієнти можуть відкривати і прив'язувати до них свої будь-які дебетові та кредитні картки.

Компанія вже досить давно шукало своє місце, в 2015 році вже був запущений ряд інвестиційних інструментів, які давали можливість конвертувати біткоіни в золото і срібло. Тепер плани компанії значно розширилися, охоплюючи корпоративні фінанси, грошові перекази та цілий ряд інших фінансових послуг.

Безумовно, можна надавати широкий спектр послуг, але це не гарант успіху. Такі компанії як TransferWise і Venmo, які підтримуються іменитими інвесторами, вирішують вузькоспеціалізовані питання і при цьому перебувають в авангарді Фінтех-індустрії не відчуваючи ніяких проблем.

Uphold надає ряд пільг для своїх клієнтів за деякими напрямками обслуговування і фінансових транзакціях. Підтримка операція з дорогоцінними металами також залишається актуальною. При цьому компанія відкрила свої API для розробників.

При цьому керівництво компанії заперечує відхід від біткоіни і описує поточні зміни, як розширення лінійки послуг, що надаються у відповідь на побажання ради директорів - хоча в подібні заяви віриться слабо.

З початку осені це вже другий прецедент, коли велика біткоіни-компанія змінює напрямок діяльності, першою була BitPay, яка взяла вектор на розробку продуктів для фінансових компаній на базі технології блокчейн.

Перший раз випадковість, другий збіг, якщо ми побачимо ще одну подібну історію найближчим часом, то це вже буде закономірність і на питання "що первинно, яйце чи курка" в відношення блокчейна і біткоіни, відповідь стане очевидним.