Bitrated додає систему репутації і повернення платежів для угод в біткоіни

Стартап Bitrated весь минулий в прихованому режимі провів за розробкою другої версії своєї платформи для захисту прав споживачів. 18 лютого вона була запущена з додаванням нового репарационного шару поверх технології мультіподпісі, який, по суті, зробив можливими чарджбек (повернення платежів) для оплати в біткоіни.

За словами засновника проекту Надавові Івгі (Nadav Ivgi), початкова версія Bitrated, яка вийшла в 2013 році, була першою системою, що підтримує функцію мультіподпісі з усіх коли-небудь випущених. Незабаром після цього вони провели роботу по повній реструктуризації своєї платформи для створення абсолютно нового інтерфейсу, додали репутаційний шар і ще більше зміцнили довіру біткоіни-системи. Івгі заявив:

Ми вважаємо, що можемо простимулювати конкуренцію і створити по справжньому відкритий ринок для арбітражних послуг, які підлягають більшому контролю, і буде більш гнучко реагувати на потреби ринку.

Сервіс розраховує "бітрейтінг" власників біткоіни, які добровільно захочуть брати участь в системі під власним ім'ям або псевдонімом. При цьому в системі будуть мати місце продавці, покупці і арбітри. Вони можуть зв'язати свій профіль з обраної соціальною мережею, в якій у них вже є репутація, в тому числі LinkedIn, Facebook, Twitter, позабіржовими мережами довіри і багатьма іншими сервісами.