Найбільша біткоіни біржа bitfinex обмежує депозити

Оголошення однією з найбільших в світі біткоіни бірж викликає побоювання, що насувається черговий крах в стилі Mt. Gox.

Найбільша біржа BTC / USD Bitfinex оголосила сьогодні, що з завтрашнього дня не зможе приймати вхідні депозити. В кінці минулого тижня стало відомо, що у біржі проблеми і зі зняттям долара США.

Про це йдеться в повідомленні, поширеному вчора:

"З 18 квітня всі вхідні банківські перекази будуть заблоковані і відхилені нашими тайванськими банками. Це відноситься до всіх фіатним валют".

При цьому Bitfinex не повідомив жодних подробиць про те, чому банки не будуть приймати перекази. Нагадаємо, подібна ситуація вже мала місце на початку місяця. Тоді біржа звернулася до суду, але через тиждень позов був відкликаний.

Поки Bitfinex вирішує свої проблеми з банками, спостерігачі ринку говорять, що є привід для занепокоєння. Якоб Еліософ, керуючий кріптовалютним фондом, каже, що ситуація може викликати деякі аномалії на ринку.

"Події можуть розвиватися за сценарієм Mt. Gox. Тоді теж були проблеми зі зняттям грошей і інвестори стали міняти фіатние гроші на btc, щоб у них була можливість виведення коштів. Як пам'ятаєте, біткоіни тоді виріс в ціні".

Еліософ каже, що деякі спостерігачі вже бачать в цьому можливість арбітражних угод з біткоіни, т. Е. Можливість продавати активи за високою ціною, знову вкладаючи в такі ж.

Засновник CryptoCompare Чарльз Хейтер також підтвердив, що такі настрої мають місце: "Події в Bitfinex дійсно привели до того, що деякі вже виводять свої біткоіни з біржі".

Розширення біржових спредів

Події також привели до розширення біржових спредів - більше $ 50 у Bitfinex, повідомляють в CryptoCompare. Вартість біткоіни на Bitfinex становила близько $ 1235 в 18: 55 UTC (для порівняння - $ один тисяча сто вісімдесят п'ять на Bitstamp і $ 1190 GDAX в цей же час).

Спред повертається до такого ж рівня, який був в останні дні у біржі Mt Gox. За деякими даними Mt Gox тоді тримала ціну від 10% до 26% вище, ніж у інших.

Незважаючи на заклопотаність аналітиків, багато хто вважає, що Bitfinex гідно виплутається з цієї ситуації. Раніше Bitfinex вже показала свою здатність гідно вирішувати свої проблеми. Втративши майже $ 65 млн. Через хакерські атаки, вона зуміла продовжити своє існування. Чарльз Хейтер заявив, що Bitfinex здатний "вирішувати свої проблеми своєчасно і професійно".

Якоб Еліософ уклав:

"Операційні збої в кріптовалютном просторі, звичайно ж, не рідкість".

Хочете більше новин? Facebook. Швидше за всіх? Telegram і Twitter. Підписуйтесь!