Сервіс грошових переказів bitPesa отримав $ 1, 1 млн інвестицій

BitPesa, стартап з Найробі, який націлений влитися в міжнародний бізнес грошових переказів, оголосив про залучення $ 1, 1 млн в рамках другого інвестиційного раунду, очолюваного фондом Pantera Capital. CEO фонду Ден Морхед також увійшов до складу ради директорів BitPesa.

Серед інших учасників інвестиційного раунду відзначилися такі венчурні фонди як Crypto Currency Partners, Stephens Investment Management, Bitcoin Opportunity Corp. і Future / Perfect Ventures. Таким чином, компанія, яка недавно відзначила перший день народження, отримала вже інвестиції на загальну суму $ 1, 7 млн.

Елізабет Роззіелло, CEO BitPesa

Елізабет Роззіелло, CEO та співзасновник BitPesa, в інтерв'ю Wall Street Journal розповіла, що не перестає дивуватися тому, що все більше і більше людей дізнаються про компанії і залишаються задоволені сервісом. На даний момент в команді стартапу працює всього 9 постійних співробітників, але, тим не менш, бізнес BitPesa продовжує розширюватися.

BitPesa запустила сервіс грошових переказів минулої весни, будучи "коридором" між Великобританією і Кенією. З того моменту зона охоплення стартапу почала зростати. Так, зараз грошові перекази вже доступним жителям Гани, а в першому кварталі поточного року BitPesa представить свої послуги в Танзанії та Уганді.

BitPesa пропонує брокерський сервіс, тобто покупку і продаж біткоіни від імені клієнтів, і в компанії виявили, що її сервісом користуються багато експати, яким важко придбати біткоіни в країні, в якій вони працюють.Так, за словами Роззіелло, Канада відкрила компанії великий ринок, тому що там дуже просто купити біткоіни. У Великобританії, як виявилося, навпаки, з цим набагато складніше. Це підказує нам, в якому напрямку рухатися далі ", - каже Елізабет.

Бізнес міжнародних переказів і ринки, що розвиваються - це одна з найперспективніших ніш для криптовалюта. У світі налічується понад двох мільярдів людей, які не мають доступу до банківських послуг. Для того, щоб почати користуватися сервісом BitPesa або його аналогом, по суті, потрібен лише мобільний телефон.

Поки у компанії ще досить скромний охоплення ринку, менше 1%. Однак, за словами Роззіелло, спостерігається стабільне зростання, і залучення інвестицій від тако про іменитого фонду як Pantera - це перша ознака того, що великі гравці світу цифрових валют сприймають це всерйоз.

  • Читайте також: Грошові перекази на базі біткоіни: погляд зсередини