BitPay презентує три нових біткоіни проекту

BitPay, які стверджують, що вони найбільша в світі процесингова компанія для платежів в біткоіни. З початку цього бюджетного року вони були поглинені роботою над декількома новими біткоіни проектами. Сьогодні, BitConnect готовий познайомити вас з трьома з них. По-перше, BitPay оголосили, що вони досягли угоди з краудфандінговой платформою акцій WeFunder, щоб вони брали біткоіни безпосередньо.

Найбільша в світі краудфандінговая платформа для акцій

Проект WeFunder розвивався протягом багатьох років, проте став "живим" тільки з травня 2016 року. Навіть за такий короткий період часу вони досягли значного прогресу і посилилися. WeFunder забезпечили фінансування понад $ 26 мільйонів для 135 нових стартапів. Вони фінансують бізнес і корпорації в США, але тепер завдяки біткоіни і BitPay можуть здійснювати свою діяльність по всьому світу. Нові стартапи, які вдаються до допомоги WeFunder, можуть розраховувати на суми від $ 20 000 до $ 5 мільйонів.

"біткоіни надає великі можливості для краудфандінгових платформ акцій, таких, як WeFunder", сказали BitPay в офіційній заяві. "На сьогоднішній момент, громадяни за межами США, які хочуть інвестувати в американські компанії, повинні користуватися банківськими переказами, що дорого для відправника і складно для одержувача. Це означає, що WeFunder і їх платформа пропонують кращий спосіб для інвесторів і біткоіни спільноти."

BitPay також оголосили на конференції з фінансових технологій Money 20/20 в понеділок, що вони інтегрували гаманець CoPay з розширеннями безпеки Intel Software Guard. Платформа безпеки Intel створює захищене простір, в якому коди біткоіни і ключі виконують свої функції без того, щоб їх скомпрометували. Реліз вийде на початку 2017 року.

"Переробна дані мікросхема Intel ізольована від решти машини в безпечному середовищі виконання. Таким чином, навіть скомпрометовані ПО або комп'ютери не можуть надати атакуючим доступ до засобів користувачів або приватним ключам біткоіни ", пояснює директор BitPay з маркетингу і комунікацій, Джеймс Волпул." Інтеграція Intel створює свого роду безпечну зону, в якій речі, які можуть бути небезпечними при виконанні на скомпрометованої машині, не становлять небезпеки. "

Також вони оновили свій додаток мобільного гаманця, яке можна завантажити з Google Play. Гаманець тепер безпосередньо підтримує роботу з BitPay картою Vi sa для біткоіни (настійно рекомендується, якщо ви перебуваєте в США) і використовує програмне забезпечення з відкритим кодом, доступне для аудиту. Головні оновлення програмного забезпечення гаманця включають ієрархічно детерміновані (hierarchical deterministic, HD) збереження резервних копій гаманця і генерацію адрес, а також також створення численних гаманців біткоіни, можливість купити подарункові карти Amazon і підтримку відображення балансу в 150+ різних валютах.