Технічний директор bitPay: Visa і MasterCard використовуватимуть біткоіни

Американська процесингова біткоіни-компанія BitPay знаходиться в прямій конкуренції з великими вендорами кредитних карт, але при цьому очікує, що в один прекрасний день вони почнуть використовувати біткоіни.

Технічний директор BitPay Стівен Пейро недавно обговорював цю позицію в інтерв'ю телеканалу CNBC, де розповів про місце його компанії в платіжному просторі.

Пейро каже, що технологія, що лежить в основі таких компаній як Visa і MasterCard, застаріла і що в результаті ці фінансові гіганти, так чи інакше, прийдуть до цифрових грошей:

Коли ми розглядали їх бізнес, ми хотіли зрозуміти те, як вони вирішують проблеми шахрайства з кредитними картами, які були розроблені ще в 1950-х. Ми зробили висновок, що в кінцевому підсумку все б прийшли до винаходу біткоіни.

Пейро також розповів CNBC, що BitPay вірить в те, що у великих компаній у сфері платежів немає іншого виходу, крім як інтегрувати біткоіни в свої структури:

Це дало нам багато впевненості для того, щоб йти вперед, і зрозуміти, що коли MasterCard і Visa прийдуть в простір цифрових грошей, то вони насправді будуть використовувати біткоіни-технологію, а не прямо конкурувати з нею.

Звичайно, питання про малий охопленні біткоіни серед споживачів турбує багатьох в біткоіни-індустрії. Це пов'язано і з поганим громадським сприйняттям, і банківськими питаннями, а також складністю технології для простого обивателя.Компанії-виробники кредитних карт можуть зробити спростити використання біткоіни, хоча BitPay, Coinbase і Circle, можливо, віддадуть перевагу зробити це першими.

BitPay вдалося привернути увагу кількох великих брендів, які зараз приймають біткоіни, використовуючи їх процессинговую систему. WordPress і TigerDirect є яскравими прикладами великих брендів, які хочуть приймати до оплати цифрові валюти.

Пейро натякнув, що на цьому список великих компаній не закінчується, і зазначив, що великі організації продовжують розглядати переваги цифрових валют для споживачів.

Крім того, він додав, що великі компанії завжди дивляться на кілька років вперед, щоб не пропустити щось велике. Пейро вважає, що широке визнання біткоіни може відбутися швидше, ніж думає більшість людей:

Я думаю, що біткоіни прийде в наше життя набагато раніше, ніж люди можуть уявити собі сьогодні. Я думаю, що багато хто з них вже це бачать.