BitPay скорочує свій бізнес і змінює бізнес-модель

Процесингова компанія BitPay, що надає підприємствам можливість приймати біткоіни в формі оплати за свої товари і послуги скорочує свій бізнес.

Згідно новинному ресурсу Coindesk в компанії вже скоротили близько 20 штатних позицій після оголошення про те, що для нових клієнтів діють особливі умови обслуговування - нульові комісій і безлімітне число транзакцій.

Рішення про скорочення штатного персоналу прийнято для цілей зниження витрат компанії і більшої мобільності підприємства в динамічно розвивається індустрії кріптотехнологій - так заявив CEO BitPay Стівен Пара.

Компанія, розташована в Атланті, дозволяє роздрібним точкам приймати біткоіни до оплати і на сьогоднішній день, це один з лідерів цього сегменту кріптовалютной індустрії в США.

За минулий рік компанія, заснована в 2011 році, встигла залучити $ 30 млн. Інвестицій, одним з інвесторів якої став і фонд Index Ventures. Серед клієнтів BitPay можна виділити такі великі компанії, як Microsoft, PayPal і Virgin Galactic (Річард Бренсон також числиться серед інвесторів в BitPay).

Ще в червні Пара зазначив, що компанія змінює свою бізнес-модель: йде від обробки платежів до створення інструментів використання технології блокчена в таких сферах, як, наприклад, бухгалтерський облік або кліринг.

Зміна пріоритетів викликана тим, що біткоіни не пішов тим шляхом, який очікували його прихильники.

Пара зазначив, що компанія продовжує додавати нових клієнтів, на сьогоднішній день їх близько 60 000, але нових серед них практично немає.Він зазначив: "Ми всі розуміємо, що це неймовірна технологія, але для її реалізації буде потрібно ще час".

В грудні минулого року компанія втратила $ 1, 8 млн. В результаті фішингових атак.

За словами генерального директора, компанія завжди орієнтувалася на надання кращих технологій для своїх клієнтів саме тому, в швидкоплинні індустрії, компанії доводиться перебудовуватися на нові рейки.

via Businessinsider