BitPay обробляє платежі на мільйон доларів в день

Запуск платіжного шлюзу для біткоіни є нічим іншим як великим бізнесом. Тисячі підприємців по всьому світу покладаються на ці послуги, щоб почати приймати біткоіни до оплати. Це дозволяє їм миттєво обмінювати цифрову валюту на їх місцеві фіатние гроші, уникаючи потенційно витратних коливань цін.

Bitpay значно зросла за останні пару років, починаючи з 1000 клієнтів, зареєстрованих у вересні 2012 року, до 10 000 через рік у вересні 2013 року.

На сьогоднішній день вони зібрали базу з приблизно 30 тисяч клієнтів з усього світу, що робить їх лідером в галузі, і вони сподіваються довести цю кількість до 100 тисяч до кінця року.

Деякі з їхніх клієнтів є відомі бренди, такі як роздрібна мережа електроніки TigerDirect, ігрова компанія Zynga, Virgin Galactic Річарда Бренсона, і спортивна команда Sacramento Kings.

Половина клієнтів BitPay знаходяться в Сполучених Штатах, що створює величезний місцевий ринок. Тридцять відсотків мають Європейське походження, решта розкидані по всьому світу.

BitPay інтегрована в багато відомі сервіси, в тому числі WordPress, Shopify і VisualTouch - систему терміналів оплати, яка використовується приблизно шістьма тисячами бізнесів, деякі з яких мають більше тисячі встановлених терміналів.

Сьогодні компанія усіма своїми діями доводить, що біткоіни-платежі можуть бути легкими і доступними.

Тільки в 2103 році BitPay обробили 209 420 транзакцій в цифровий валюті на загальну суму близько 110 мільйонів доларів.

Сьогодні через компанію щодня проходять біткоіни-транзакції на суму близько мільйона доларів, як заявляє сама компанія. Припускаючи, що ці цифри реальні, швидше за все BitPay буде обробляти значно більше платежів в найближчому майбутньому.

Цей неймовірний ріст змусив компанію розширити свою діяльність, відкривши офіси в Сан-Франциско, Буенос-Айресі та Амстердамі, які стали доповненнями до головного офісу в Атланті, штат Джоджі.

Інвестори теж беруть це до уваги. Нещодавно компанія отримала рекордні 30 мільйонів доларів інвестицій в ході кампанії по збору коштів, проведеної Index Ventures (Річард Бренсон також брав участь, як і ряд інших осіб), і оцінюється зараз приблизно в 160 мільйонів доларів.

Ця інвестиція дозволила створити приблизно 70 нових робочих місць у всіх офісах для того, щоб йти в ногу із зростанням компанії. Судячи з усього, компанія займається серйозними речами. Звичайно, буде цікаво побачити, як цифри зміняться в найближчі місяці.