BitPay відкрили великий офіс в Амстердамі

BitPay, один зі світових лідерів в області бізнес-рішень для обробки біткоіни-платежів, переїжджає в більш просторий офіс для задоволення швидко зростаючого попиту. За останні три місяці більше 2500 Мерчант почали співпрацю з BitPay, довівши загальну кількість європейських клієнтів компанії до більш ніж 11000.

Нова європейська штаб-квартира BitPay знаходиться за адресою Herengracht458 в Amsterdam Golden Bend. Цей комплекс будівель сімнадцятого століття раніше був місцем засідання правління DeutscheBank і подібних трастових і банківських компаній.


Компанія посилила команду фахівцем по комплаєнс в особі Тімо Дейкстра. Тімо раніше працював старшим фахівцем з нормами регулювання і консультантом по ризикам в компанії PriceWaterhouse Coopers і має ступінь корпоративного юриста Університету Утрехта.

BitPay також взяли під своє крило Вальтера Дрейнхауза і Нільса Керстхольта, вони будуть працювати в відділі продажів, а також Карлу Джаггер в ролі офіс-менеджера. Вальтер раніше працював в DOCdata, а Нільс є триразовим олімпійським чемпіоном і чемпіоном світу за шорт-трек. У світовому масштабі BitPay зросла до 75 штатних співробітників з п'ятьма офісами в Атланті, Амстердамі, Сан-Франциско, Буенос-Айресі та Санкт-Петербурзі (місто в штаті Флорида, США - прим. CoinSpot) .

Мо Левін, директор з розвитку бізнесу BitPay в Європі, зазначив:

В травні, коли ми вперше відкрили офіс, ми укладали договори з 200 новими клієнтами щомісяця, а протягом серпня ми вже отримали 1100 нових клієнтів в Європі.Європейці знайомі з декількома валютами і знаходяться на передовій мобільних технологій, так що легко зрозуміти, чому біткоіни тут популярний і широко використовується.

Європейські мерчанти в цьому році отримали біткоіни-платежів на суму 28 мільйонів євро, в порівнянні з показниками в 1, 4 мільйони євро за ті ж місяці 2013 року, що є приголомшуючим зростанням в 1900% в порівнянні з минулим роком. Серед країн Європи з найвищими показниками прийняття криптовалюта Великобританія, Німеччина і Нідерланди. Деякі з найбільш відомих європейських компаній, які беруть біткоіни в партнерстві з BitPay, включають AirBaltic, DESTINIA, Takeaway. com, Webhallen. se, Scan. co. uk, EasyHotel, 220 Volt і Shipito.

BitPay є провідним кріптовалютним платіжним процесором з офісами в Північній і Південній Америці та Європі. Компанія залучила понад 32 мільйонів доларів США від провідних інвесторів, в числі яких Index Ventures, Founders Fund і сер Річард Бренсон.