BitPay інтегрує біткоіни в POS-термінали Toshiba

Слідом за тим, як BitPay вдалося залучити рекордну для галузі суму інвестицій, найбільший провайдер послуг процесингу платежів в криптовалюта оголосив про нове партнерство, яке дозволить інтегрувати їх послуги в POS-термінали VisualTouch компанії Toshiba.

VisualTouch - це система, створена для управління бізнесом, яка широко використовується в готельній сфері, підприємствах громадського харчування, роздрібних і концесійних галузей з призначеною для користувача базою приблизно шість тисяч клієнтів. Деякі з клієнтів мають понад 1600 встановлених терміналів VisualTouch.

Завдяки інтеграції власних рішень BitPay з програмним забезпеченням VisualTouch, компанії, які не ведуть бізнес через інтернет, зможуть приймати біткоіни без особливих проблем і без використання додаткового обладнання.

"Це партнерство значно розширює кількість підприємств, які зможуть приймати біткоіни. BitPay дуже натхнений новим партнерством і можливістю розширити можливості Toshiba VisualTouch шляхом взаємодії з біткоіни", - говорить Тоні Галліппі, виконавчий директор BitPay.

Маркус Кімелев, який очолює Visual Information Products - розробника Toshiba VisualTouch, заявив:

"Ми щиро раді оголосити про наше партнерство з BitPay з метою розширення можливостей для наших існуючих клієнтів і залучення нових через наше взаємне лідерство в цій сфері "

Нове партнерство було анонсовано на конференції Національної Асоціації Ресторанів 2014 року, що пройшла в Чикаго перед групою з 2000 учасників, частина яких можна розглядати в якості потенційними користувачів нових послуг.

"Здатність використовувати біткоіни для бізнесу через системи VisualTouch, надасть продавцям базу надзвичайно лояльних клієнтів, що бажають підтримувати організації, які беруть біткоіни", додав Галліппі.

Новина може відігравати велику роль для біткоіни-спільноти. Завдяки швидкому доступу до такої системи, продавці можуть бути більш схильні до прийому платежів в біткоіни, отримуючи додаткову вигоду від переваг криптовалюта у вигляді дуже низьких транзакційних витрат і незворотності угод.