BitPay наймає фахівця з питань регулювання з VISA

Процесингова компанія BitPay оголосила, що прийняла в штат колишнього сотруніка VISA Тіма Бьюн на посаду старшого фахівця з фінансового моніторингу та нормам регулювання.

Бьюн, який раніше працював на посаді керівника відділу міжнародних кредитних ризиків в VISA, вже виступав від імені BitPay на конференції Digital Banking Summit 2 червня, де представив доповідь на тему "Цифрове майбутнє".

Глава BitPay Тоні Галліппі прокоментував призначення Бьюн:

З постійним зростанням біткоіни-індустрії ми в BitPay повинні бути впевнені, що наша політика і процес роботи відповідають як державним, так і міжнародним нормам регулювання. З цієї причини ми найняли Тіма, який допоможе нам підтримувати нормативну структуру.

До роботи в VISA Бьюн протягом 9 років займав посаду менеджера по оцінці в відділі нагляду і регулювання Федерального резервного банку Сан-Франциско. Він також має ступінь MBA, яку він отримав в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі.

Бьюн виступатиме від імені BitPay на конференції Bitcoin in the Beltway, яка пройде з 20 по 22 червня у Вашингтоні.

Також стало відомо, що штат BitPay поповнив Анжа Камат, що зайняв посаду головного юрисконсульта в компанії. Камат також має за плечима багатий досвід роботи у відділах фінмоніторингу таких компаній як ClearPoint і Lindner's Capital Advisors Inc.

Все це підкреслює бажання BitPay продовжувати зростання, при цьому працюючи в суворій відповідності з законом і нормами регулювання, адже питання регулювання у сфері криптовалюта поки залишається одним з найбільш делікатних.