BitPay стала партнером компанії Adyen, яка обслуговує Facebook, Uber і Spotify

Платіжна платформа Adyen інтегрувала біткоіни в свою систему, завдяки партнерству з BitPay. Це відкриває можливість таким компаніям як Facebook, Spotify, Uber і тисячам інших продавців які використовують систему Adyen, приймати до оплати цифрову валюту.

Більше 3500 продавців по всьому світу використовують Adyen для обробки транзакцій. За словами комерційного директора BitPay Сонні Сінга, партнерам Adyen не доведеться долати проблеми інтеграції біткоіни, адже він вже буде включений в існуючу інфраструктуру.

Розробник ігор Jagex з Великобританії вже підтвердив, що буде приймати платежі в біткоіни від своїх клієнтів через Adyen. І такою можливістю зможе скористатися будь-який з продавців, підключений до системи Adyen, просто включивши цю опцію в будь-який момент.

Платіжні системи, з якими рабоать Adyen

Adyen, зареєстрована в Нідерландах, опрацювала в 2014 році платежів на 25 мільярдів доларів США. Нещодавно компанія привертав 250 мільйонів доларів у другому інвестиційному раунді і зараз вартість компанії оцінюється в 1, 5 мільярда доларів.

Як бізнес, який сфокусований на потребах продавців, ми раді надати нашим клієнтам можливість безпечно приймати біткоіни в вигляді платежів. Ця позиція суттєво поліпшила наш пакет з більш ніж 250 способів оплати за допомогою 187 різних валют." - Ролант Прінс, комерційний директор Adyen

BitPay вже проводить платежі в біткоіни для ряду компаній зі світовим ім'ям, в числі яких Microsoft, WordPress, Gyft і Virgin Galactic.