BitPay скасовує комісії при обробці платежів

Процесингова компанія BitPay оголосила, що скасовує комісії на обробку платежів за базовим тарифом для всіх теперішніх та майбутніх клієнтів. Таким чином, користувачі сервісу отримують доступ до додатка, API і модулів безкоштовно і без будь-яких обмежень.

Співзасновник і виконавчий директор BitPay Тоні Галліппі розповів:

Більшість наших клієнтів починали з базового тарифу і в підсумку йшли від нас до когось ще. Так що ми вирішили просто прибрати цей бар'єр.

За його словами, велика частина клієнтів BitPay використовує базовий тариф (starter plan), але зазвичай це компанії, які отримують не більше $ 100 в біткоіни в день.

Компанія вибрала "умовно-безкоштовну" (freemium) модель бізнесу. Якщо на базовому тарифі, наприклад, підтримка здійснюється тільки по електронній пошті, то на більш дорогих тарифних планах BitPay вже може запропонувати такі послуги як цілодобова технічна підтримка, особистий менеджер і інтеграція Quickbooks.

Головний конкурент BitPay - компанія Coinbase, яка обробляє платежі для Dell і Expedia, використовує іншу цінову модель: вона бере 1% суми, що переказується з біткоіни в фіат, але тільки після того, як клієнт досягне першого мільйона доларів США в продажах. Винятки становлять некомерційні організації, як, наприклад, Wikipedia, з яких не утримується комісія.

Галліппі продовжує:

Багато компаній в галузі програмного забезпечення використовують умовно-безкоштовну модель, так що це не ново для такого бізнесу.Однак це новинка саме для платіжних компаній. Жодна з них ще застосовувала такий підхід.

Таким чином, BitPay йде від традиційної фінансової моделі, користуючись перевагами технології біткоіни. Завдяки його децентралізації, відпадає потреба в посереднику при перевірці транзакцій, завдяки чому зникають витрати, які виникають, наприклад, при роботі з кредитними картами.

Якщо ви - процесингова компанія, вам не уникнути комісій, що накладаються Visa і банками. Принадність біткоіни в тому, що це децентралізована платіжна мережа, яка не вимагає якихось комісій, так що систему можна використовувати дуже ефективно і вигідно, що ми і робимо, коли кожну транзакцію перевіряє сама система, а не ми самі. Все що нам залишається зробити - розробити ПО і інструменти для наших клієнтів.