В Празі відкрито біткоіни-центр

у той час як біткоіни є чисто цифровий валютою, в співтоваристві спостерігається зростаючий рух з підтримки зацікавлених новачків і роз'яснення їм реальних переваг криптовалюта.

Відкритий близько місяця тому в Празі клієнтський центр WBTCB. CZ приєднався до цього списку з метою сприяння біткоіни-обізнаності та ентузіазму в найбільшому місті Чеської Республіки.

Розташований в Пражскойм районі Сміхов - популярному торговому районі - проект є одним з перших великих кроків чеського біткоіни стартапу world BTC business (wBTCb), який націлений на те, щоб зробити їх знаком забезпечення місцевих кріптовалютних послуг.

Мартін Странськи, генеральний директор компанії wBTCb, пояснив, що клієнтський центр компанії розроблявся півроку - необхідну кількість часу, враховуючи роботи, необхідні для підготовки та розробки самого центру:

Вибір матеріалів, конструкції окремих компонентів - на все це потрібен час. Крім того, саме історична будівля пройшло повну реконструкцію.

Странськи вказує на те, що велика увага була приділена тому, щоб центр став зручним у плані надання своїх клієнтських послуг.

В случає успіху wBTCb сподівається вивчити можливості франшизи з глобальними членами біткоіни-спільноти, охочими реалізувати подібні проекти на батьківщині.

В цілому клієнтський центр wBTCb займає 125 квадратних метрів біткоіни-орієнтованого простору, розміщеного на двох поверхах.

Перший поверх являє собою зону контакту з клієнтами. Там же розташовується біткоіни-банкомат від Robocoin, що дозволяє виводити до 25 000 крон (приблизно $ 1200). Странськи розповів про потенціал цього простору:

Нижній поверх в даний час як відкритий офіс для моєї команди, який може бути легко перетворений в простір, де можуть проводитися заходи і лекції на тему віртуальних валют, бізнес-планів в цій області, стартапів і багато чого іншого.

Якщо перший поверх більш бізнес-орієнтований, то другий - буде підкреслювати творчу сторону біткоіни, сказав Странськи, вказуючи, що на поверсі розміститься художня галерея, де wBTCb буде влаштовувати виставки для художників, які беруть біткоіни в оплату своїх робіт.

wBTCb запущений з декількома готовими сервісами, хоча компанія говорить, що вже є плани по розширенню центру. Наприклад, в той час як звичайні користувачі біткоіни-банкомату обмежені лімітом в 25000 крон, зареєстрованим користувачам центру є більшу кількість коштів до зняття.

Странськи пояснив, що для операцій понад цієї суми необхідна перевірка, так як, за чеськими законами, про таких угодах потрібно повідомляти відповідні органи влади. Проте, він натякнув, що це може бути першим кроком у виявленні потреб і надання більш просунутих послуг для локальних користувачів біткоіни:

Ми хочемо, щоб клієнти мали можливість торгувати віртуальними валютами і надамо їм додаткові послуги, про які ми проінформуємо в Найближчим часом. Робота з клієнтами по всьому світу - це наша стратегія.

У порівнянні з іншими європейськими країнами, Чехія була відносно спокійною в питаннях, що стосуються альтернативних цифрових валют.На сьогоднішній день Чехія випустила тільки керівництво по біткоіни, пов'язане з відповідністю стандартам AML (боротьба з відмиванням грошей). Проте, Странськи сподівається, що робота його компанії буде генерувати більше технологічного ентузіазму в країні:

Ми знаходимося на початку, але є певний рівень обізнаності про біткоіни в Чеській республіці. Наша мета - відкрити світ віртуальних валют групі людей, що мають недолік інформації в цій області.