Bitnet Technologies отримали $ 14, 5 млн від інвесторів

"Ми прислухаємося до найбільшим рітейлерам світу", - говорить Джон Макдоннелл, співзасновник і генеральний директор Bitnet. "Багато з цих великих компаній бачили існуючі рішення, але до сих пір залишалися осторонь. Bitnet створює системи і технології, які необхідні мультинаціональним підприємствам роздрібної торгівлі і туристичним компаніям для того, щоб приймати до оплати біткоіни.Також важливим для них є можливість інтеграції з існуючими платіжними та комерційними платформами. Bitnet усуває ризик роботи з біткоіни, дозволяючи Мерчант приймати платежі з нульовою відповідальністю - ніякого шахрайства, ніякого повернення платежів і ніяких помилкових занижень ".

Платформа Bitnet включає орієнтовані на розробників API і SDK, легко інтегруються з існуючим обладнанням і стороннім програмним забезпеченням. Bitnetтакже запропонує передову аналітику з програмним доступом до звітів, призначеним для автоматизації звірок в рамках своїх систем бухгалтерського обліку і ERP.

Крім великих підприємств рознич ой торгівлі, Bitnet працює з фінансовими інститутами, провайдерами платіжних послуг, міжнародними торговими організаціями і авіакомпаніями, щоб забезпечити надійні, високошвидкісні і високонавантажених рішення для прийому біткоіни-платежів.

Поряд з Rakuten, інветорамі в цьому раунді виступили FinTech і кріптовалютние експерти: Webb Investment Network, заснована Мейнард Уебб (член правління Yahoo і Visa); Bitcoin Opportunity Corp. (Баррі Зільберт); Stephens Investment Management (Барт і Бред Стівенс); Commerce Ventures (Ден Розен); Buchanan Capital Management (Тед Б'юкенен); венчурний капіталіст Стюарт Петерсон; Білл МакКірнан, голова Bitnet і засновник CyberSource; Карл Паскарелла, колишній генеральний директор Visa; і Джек МакДоннелл, засновник TNS.

Схоже, у Coinbase і BitPay намітився серйозний кокурентов.