BitID ​​представляє альтернативний спосіб авторизації через біткоіни

Сьогодні безліч веб-сайтів пропонують користувачам скористатися для авторизації аккаунтом в Google, Twitter або Facebook. Таким чином, за один день до ваших особистих акаунтів може "прив'язатися" купа сайтів, які використовують ваші дані.

Новий додаток під назвою BitID пропонує альтернативний метод авторизації, який дозволяє будь-якому користувачеві входити на веб-сайти практично анонімно. З BitID користувачеві знадобиться підписане повідомлення від свого біткоіни-адреси, щоб залогінитися на будь-який веб-сайт. Таким чином, BitID пропонує більш безпечний варіант для регулярної авторизації на сайтах.

З BitID єдине що потрібно для входу - сканувати QR код для доступу до свого облікового запису. Також знадобиться закритий ключ для підпису повідомлення при вході в систему. Це явно більш безпечно, ніж пов'язувати свої акаунти в соціальних мережах з різними сайтами.

Є кілька ключових переваг використання BitID над звичайними опціями. Деякі з них:

- Facebook, Twitter, Google не будуть пов'язані з іншими сайтами.

- Більше безпеки для приватних осіб

- Більше анонімності

- Для входу на сайт досить сканувати QR код.

Навіть незважаючи на те, що метод BitID є більш безпечним, ніж звичайні варіанти авторизації, іноді щось може піти не так.Для більшої обережності, додаткова безпека не завадить. Апаратний гаманець, який здатний з'єднуватися з комп'ютерами і ноутбуками через Bluetooth під назвою BTChip, в даний час намагається використовувати протокол BitID для своєї роботи. Апаратний гаманець TREZOR є додатковим заходом безпеки, яка може використовуватися спільно з BitID і встановленим розширенням для браузера Chrome. Ці засоби безпеки, як правило, використовуються користувачами біткоіни, охочими захистити свої кошти. Тепер ми бачимо, що ті ж кошти можуть бути використані для захисту особистості в мережі.

Ця інноваційна ідея буде хорошим ходом в справі забезпечення онлайн-безпеки, особливо після виявлення помилки Heartbleed, яка привела в шаленство веб-техніків по всьому світу. Маючи більш безпечний варіант авторизації на сайтах, користувачі будуть більш впевнені в недоторканності їх особистої інформації і по достоїнству оцінять новинку.