BitGold - поєднуємо біткоіни і золото

Поки немає лаконічного і точного визначення біткоіни, а при вкрай гострої необхідності коротко дати визначення біткоіни, дуже багато хто скаже, що це цифрове золото. Єдина причина подібного порівняння полягає в обмеженому емісійному потенціал криптовалюта, яка потім використовується як засіб обміну. Сьогодні популярність і інтерес до біткоіни з боку фінансового сектора на стільки виріс, що до шлях до реального золота стає все ближче. BitGold - творіння Роя Себаг, що проживає в Торонто, приготував цифрову платформу, яка дозволить з'єднувати один з одним онлайн-гаманці і реальний актив.

Після того, як Ви завели гроші в систему, Вам виділяється еквівалентно об'єму заведених грошей золото, яке зберігається в одному з 10 сховищ по всьому світу. Коли ви вирішуєте придбати золото, то ви можете зробити це через сайт, додаток або BitGold MasterCard. Основна відмінність сервісу від банків полягає в тому, що Вам не доведеться проходити через зайві технічні кроки придбання і подальшого зберігання активу. Ви просто купуєте золото і далі стежте за його курсом.

На сайті сервісу написано, що рівень безпеки відповідає стандартам Форт-Нокса. У компанії вважають, що спрощення обміну активів і більш простий формат конвертації сприятиме більш рівномірному і справедливого розподілу цінностей.Якщо переглянути базові властивості золота, то можна зрозуміти, що воно являє собою самий нейтральний і традиційний формат одиниці розрахунку. BitGold своїми послугами намагається поєднати два активи зі схожими властивостями, щоб домогтися максимального ефекту багатства.

При цьому, як було вже доведено багатьма вченими економістами і істориками, в подібній системі є певний недолік. Спокуса накопичувати обмежений за кількістю актив в очікуванні зростання його вартості, скорочує кількість даного інструменту в зверненні, що веде до гальмування економіки і спаду у фінансовій сфері, так як люди менше витрачають і в основному займаються накаливанием. А економіка без постійного зростання обігу, тобто витрат або витрат рости не може. їй потрібне постійне збільшення споживання. Досить згадати Великий Депресію, під час якої був скасований золотий стандарт через його неефективність.

При цьому на сайті є навіть адаптація під рублеві світанки і графік ціни золота в рублях.

При всьому позитивному прагненні творця компанії, є ще один нюанс, який необхідно враховувати - за останній рік ми бачимо в обох активах лише падіння. Причому якщо у біткойнов в довгостроковій перспективі є всі шанси змінити фінансовий світ і вирости в ціні на порядки, то золото в свою чергу, вже дуже давно перетворилося з консервативного інструменту заощадження в чисто спекулятивний актив, який, не дивлячись на всі шторму і кризи на ринку акцій, так і не показав зростання.