BitGo наймає ветерана Facebook і Google Бена Девенпорта

біткоіни платформа BitGo найняла Бена Девенпорта в якості директора по продукту і співзасновника, як йдеться в заяві компанії.

Девенпорт не новачок в області технологій, він встиг попрацювати в Google і залишив свою посаду в Facebook, щоб працювати на компанію з Сан-Франциско.

Девенпорт став частиною команди Facebook, коли платформа обміну повідомленнями Beluga, співзасновником якої він був, була придбана найбільшою соціальною мережею в 2011 році, і з тих пір перетворилася в службу повідомлень Facebook.

Крім того, він є бізнес-ангелом біткоіни і активним учасником кріптовалютного спільноти, з розумінням безпеки і часто обговорюваної технології мульти-підписи:

"Як тільки я став активно спілкуватися всередині біткоіни-спільноти на протягом останніх трьох років я зрозумів, що індустрія повинна прийняти технологію мульти-підпису, щоб забезпечити безпеку і простоту використання, необхідної для повсюдного впровадження. BitGo має технологію і бачення того, як надати рішення корпоративного класу для біткоіни-безопа ності в глобальному масштабі, і я дуже радий бути частиною цієї команди "

Девенпорт буде відповідати за контроль стратегії, орієнтованої на клієнта, і розробки продукту для компанії.

"Досвід Бена, буде цінним і його стратегічне бачення зробить його прекрасним доповненням команди засновників BitGo," говорить Віл О'Брайен, головний виконавчий директор і співзасновник BitGo."Бен заслужив повагу колег в біткоіни-співтоваристві, і, без сумніву, допоможе BitGo стати надійним брендом в той час, коли попит на інституційні біткоіни-транзакції набирає критичну силу"

BitGo працює в сфері біткоіни-безпеки, і пропонує ряд продуктів, які включають біткоіни-гаманець з технологією мульти-підпису.