Компанія bitGo привернула 12 мільйонів доларів інвестицій

BitGo, ведуча платформа біткоіни-безпеки, оголосила, що зібрала $ 12 млн в раунді фінансування на чолі з Redpoint Ventures, венчурною фірмою із силіконової долини. Попередні інвестори, такі як Bridgescale Partners, Джефф Сколл, Білл Лі і Ерік Хан, також взяли участь в цьому раунді. Серед нових інвесторів - Radar Partners, Founders Fund, Bitcoin Opportunity Corp. , Баррі Зільберта, Liberty City Ventures, Crypto Currency Partners, Ashton Kutcher & Guy Oseary's A-GRade Investments і кілька топ-менеджерів біткоіни-індустрії і бізнес-ангелів. Такий приплив коштів робить компанію BitGo однією з найбільш добре фінансованих компаній в екосистемі біткоіни, і буде сприяти її значного зростання.

BitGo також повідомили, що Джефф Броди, партнер-засновник Redpoint, і Стреттон Склавос з Radar Partners приєднаються до ради директорів компанії. Склавос керував компанією інтернет-безпеки Verisign з 1995 по 2007 рік, і був членом ради директорів публічних компаній Intuit, Juniper Networks і Salesforce. com. Він розповідає:

біткоіни відкрив нові горизонти, більш широкі, ніж поява комерційного інтернету в 1994 році. Ця нова галузь обіцяє нескінченні можливості, але і має значні загрози безпеки. Ми вважаємо, що переваги над звичайною фінансовою системою, властиві біткоіни, в поєднанні з кращою в своєму класі платформою безпеки BitGo, прискорить фундаментальне визнання цифрових грошей, аналогічно як інтернет свого часу зміг змінити глобальні комунікації