У bitfury хотіли купити біткоіни на суму $ 43 млн, не вийшло

Для корпорацій та інвестиційних фірм, які роблять пропозиції Bitfury group, покупка біткоіни вартістю $ 43 мільйони на біржах представляє складності, так як біржі мають ліміт на зняття біткоіни, зазвичай від $ 100 000 до $ 200 000.

Рішення Bitfury тримати біткоіни

Офіційний е рішення Bitfury наперед відхилити всі пропозиції, що поступають є знаковим для компанії, яка розглядає біткоіни як світову валюту і засіб накопичення. Схоже, що Bitfury group не бачить переваги у готівки або інших активів в порівнянні з біткоіни, коли відбувається глобальна економічна нестабільність і посилення фінансового регулювання.

Що ще більш важливо, необхідність в готівці швидко зменшується, так як вже 39% населення Землі залежать від альтернативних фінансових послуг, не пов'язаних з готівкою, банківськими рахунками та картками.

В цілому зростання кількості пропозицій від інвестиційних фондів і компаній можна розглядати як панівну тенденцію і зростання у фінансистів інтересу до біткоіни. Раніше на цьому тижні, Баррі Сільберт, директор і засновник Digital Currency Group сказав, що він натхнений фактом: нинішній небувале зростання ціни біткоіни знаходить дуже мале освітлення в ЗМІ.

Однак, як показують ці пропозиції, що надходять Bitfury, великі корпорації та інвестиційні компанії вже збираються тримати біткоіни як альтернативний актив і глобальне засіб накопичення.