Виробник Майнер bitFury залучив $ 20 млн інвестицій

Провідний виробник апаратних біткоіни-Майнер BitFury оголосив, що компанія змогла залучити колосальну суму в $ 20 мільйонів, що стало однією з найбільших інвестицій в біткоіни-секторі.

Інвесторами виступили такі компанії як Binary Financial, Crypto Currency Partners, Georgian Co-Investment Fund (GCF), Queensbridge Venture Partners і ZAD Investment Company. Так звані бізнес-ангели також приєдналися до етапу фінансування поряд зі стартовими інвесторами.

"Успіх цього етапу фінансування підтверджує, що ми вибрали вірну стратегію на ринку, і підтримує нас у прагненні стати першою біткоіни-компаній світу, що вийшла на IPO", сказав генеральний директор BitFury Валерій Вавилов.

"Ця інвестиція буде сприяти подальшому прискоренню нашого зростання, і ми раді зміцнювати наше лідерство в галузі, створюючи обладнання та сервіси наступного покоління"

В компанії кажуть, що будуть вкладати велику кількість коштів в будівництво об'єктів по всьому світу, що стратегічно допоможе розвитку компанії і прискорить виробництво ASIC-обладнання та серверів компанії.

Компанія може також почати вивчення додаткових можливостей для бізнесу в "сусідніх" секторах.

Компанія виробляє обладнання для Майнінг не тільки для біткоіни, але і для інших криптовалюта, що робить її ще привабливішою для багатьох учасників спільноти.

Послуги BitFury виходять за рамки простого продажу пристроїв. Компанія пропонує рішення по розміщенню професійними майнінгових ферм і управління ними.

BitFury також контролює один з наймасштабніших у світі майнінгових процесів, маючи представництва в Фінляндії, Ісландії, а також в Грузії.

Інвестиція стала більшою, ніж недавно анонсовані $ 17 млн ​​інвестицій в бостонську компанію Circle Internet Financial. Однак їм не вдалося перевершити рекордні інвестиції в обсязі $ 30 млн в компанію BitPay.