Bitfury виступили з пропозицією щодо створення вузлів мережі Lightning

Bitfury Group, а також спільнота проекту з відкритим вихідним кодом Lightning Network, надали документ, в якому пояснюється, як буде побудована мережа. Протокол для мікроплатежів зможе обробляти транзакції біткойнов швидше, коли буде запущений.

Це питання довго не могли вирішити в Lightning Network - яким же чином масштабувати мережу біткойнов для того, щоб вона могла обробляти більшу кількість транзакцій. 40-сторінковий документ представляє нову систему маршрутизації під назвою Flare, яка являє собою поєднання кількох система маршрутизації для децентралізованих мереж.

В цілому, описувана система є пропозицією того, як Lightning Network може домогтися балансу між продуктивністю, можливістю масштабування і децентралізацією. Пропонується мережева модель, яка має високий ступінь захисту.

В інтерв'ю представники Bitfury і спільноти Lightning Network підтвердили успішну співпрацю і презентували даний документ. Це підтверджує, що різні фірми, пов'язані з біткойнов, об'єднуються над вирішенням технічних завдань, важливих для мережі в цілому.

Зі свого боку, Bitfury охарактеризував Lightning Network як "унікальне рішення" для масштабування блокчейна біткойнов, що дозволяє як фінансові, так і не фінансові застосування технології блокчейна.

"Ми погодилися співпрацювати з командою Lightning Network над їх проектом, оскільки ми віримо, що Lightning Network принесе масштабованість блокчейну біткойнов, оскільки може збільшити його пропускну здатність на порядки", так Валерій Вавилов, директор Bitfury, розповів CoinDesk.

Авторами представленого документа стали дослідники Bitfury Павло Приходько, Слава Жигулін, Микола Сахно і Олексій Островський, а також новий фахівець Lightning, Олалува Осонтокун. Це новий спосіб того, яким чином Lightning Networks могла б виконувати маршрутизацію транзакцій.

Говорячи простіше, один із засновників Lightning, Джозеф Пух описав документ, як сходинку на шляху до того, щоб Lightning Network пішла від осьових моделей, які часто критикували, до мережі вузлів з більшою централізацією.

"Платіжні канали можуть з'єднати між собою сотні тисяч і навіть мільйони вузлів. При цьому відправник і одержувач зв'язуються між собою децентралізовано," розповів Пун CoinDesk, додавши:

"Це показує, що мережа буде працювати навіть при виході окремих вузлів з ладу. "

Сусіди вузлів

Мабуть, найбільш важливою частиною концепції Flare є наявність вузлів мережі Lightning, інакше званих" маяками ", які зв'язуються з іншими вузлами в межах радіусу своєї видимості.

Осонтокун пояснив, що перш ніж створювати ієрархію вузлів, Flare дозволить вузлів вибирати інші вузли, щоб діяти спільно з ними.

"В результаті, виходить щось схоже на" туман війни "в комп'ютерній стратегії, коли ми бачимо тільки кілька вузлів в обмеженому радіусі. Вузли в випадковому порядку з'єднані з іншими вузлами за межами радіуса. Це дозволяє їм підтримувати найвищу складність організації, при якій стає фактично не важливий загальний розмір мережі - до будь-якого з її вузлів є доступ ", йдеться в документі.

Звичайно, Осонтокун прагне підкреслити, що це тільки одне з можливих рішень для маршрутизації Lightning Network, і команда разработчі ів відкрита до нових пропозицій.

"Ми не обіцяємо, що це єдиний правильний шлях. Це стратегія, і я думаю, що вона буде працювати добре і дозволить поліпшити біткойнов", говорить Пун.

Пун пізніше зазначив, що робота, проведена для Lightning, сприятиме розвитку інших децентралізованих мереж а також децентралізації Інтернету в цілому.

"Наприклад, можлива мережу, де ви платите сусідам за доступ в Інтернет", продовжив він.

Етап моделювання

Роботи готові перейти на наступний щабель. Всі учасники проекту підтвердили, що зараз відбувається етап моделювання, необхідний для того, щоб перевірити технологію.

В документі, Bitfury і Lightning Network підтвердили, що мережа отримає готовність до прийому "мільйонів" користувачів.

"Моделювання показало, що досить зберегти доступ до кількості вузлів, яке є коренем квадратним з загальної кількості вузлів. Для мережі з 100000 вузлів, досить, якщо вузлів залишиться всього 600", зазначено в документі.

Додамо, що документ перераховує і проблеми, які все ще залишаються перед Lightning Network. Наприклад, як мережа може стимулювати вузли залишатися в мережі, щоб вузлів завжди залишалося досить багато. Також розглядаються і проблеми, пов'язані з масштабуванням.

"Якщо мережа не буде працювати ефективно, люди не стануть пересилати свої біткойни по каналах LN. Тільки широке прийняття користувачами і індустрією допоможе вузлів LN, забезпечивши завантаження мережі", полягає в документі.

Новий напрямок діяльності Bitfury

Новий напрямок також отримало суттєві інвестиції від Bitfury, фахівця з Майнінг біткойнов, інтерес якого поширюється і на інші області застосування технології цифрової валюти.

Наприклад, Вавилов каже, що Lightning Network є одним з найважливіших пріоритетів компанії, і вони збираються досліджувати і тестувати протокол flare. Вавилов додав, що в компанії п'ять людей повний день працюють над мережею Lightning, а також залучаються програмісти-фрілансери.

Також Вавилов зауважив, що в разі успіху у технології є комерційні перспективи.

"Ми поки знаходимося на початковому етапі тестування і дослідження. Якщо мережа Lightning Network буде успішною, у неї виявиться багато потенційних застосувань і можливостей для отримання прибутку", сказав він, додавши на закінчення:

"Зараз нас найбільше цікавить масштабованість мережі біткоіни, і ми будемо вкладати в технології, які забезпечать цю можливість. "

Додаткові подробиці ви можете дізнатися з документа, який розташований тут: