BitFury проводить експансію в Європу

BitFury Group, один з провідних виробників обладнання для Майнінг біткоіни і провайдерів блокчейн-інфраструктури, оголосив про укладення ряду партнерств з європейським Фінтех-сектором.

BitFury відкрив свій офіс в найбільшому європейському технологічному і Фінтех акселератор Level 39 для того, щоб полегшити доступ європейських компаній до своїх досліджень і напрацювань в технології блокчейн.

Акселератор буде використовувати створену інфраструктуру від BitFury і його унікальну базу знань в цьому питанні для допомоги в розвитку тим стартапам, які планують створювати додатки, або системи на базі технологиии розподіленого реєстру. Також BitFury заявив про початок співпраці з Innovate Finance і увійшла до складу членів некомерційної організації, що сприяє розвиткові Фінтех-спільноти. Компанія планує підтримувати Blockchain Lab, а також приєднатися до IBM і уряду Великобританії для підтримки вивчення потенціалу та розвитку технології розподіленого реєстру.

Представники керівництва компанії і акселераторів відзначили, що покладають великі надії на це партнерство, яке сприятиме швидшому і ефектному процесу інтеграції інноваційних технолгий в європейську фінансову систему.

Партнерство з акселераторами з Великобританії не випадково, країна давно відрізняється своєю політикою підтримки Фінтех-індустрії і створює для цього максимально сприятливі умови.

via Innovate Finance