BitFury закрили черговий раунд інвестицій, отримавши $ 20 млн

Найбільший виробник устаткування для Майнінг компанія BitFury оголосила про завершення чергового інвестиційного раунду, в рамках якого змогла залучити ще 20 мільйонів доларів США від ветеранів Кремнієвої долини. Схоже, інвестування в компанії, що працюють в біткоіни-сфері, стає все більш модним напрямком.

Раунд пройшов на чолі з Ларсом Расмуссеном (співзасновник Google Maps), Біллом Таєм (колишній фінансовий директор VeriFone) і Бобом Дайкс (президент Flextronics).

Шестимільярдний фонд Georgian Co-Investment Fund (GCF), який раніше інвестував в BitFury, також взяв участь у цьому раунді фінансування.

Компанія заявляє про повну рішучості витратити кошти на "подальше підтримання статусу лідера в області процесингу кріптовлютних транзакцій" на додаток до підготовки до великосерійному виробництві нового чіпа ASIC на 28нм технології. Вони також будуть використовувати залучені кошти, щоб збільшити потужність свого дата-центру до 100 мегават.

Валерій Вавилов, засновник і головний виконавчий директор BitFury, поділився впечателеніе:

З огляду на великий успіх першого інвестиційного раунду [було також залучено $ 20 млн - прим. CoinSpot], було приємно побачити, що довіру і інтерес інвесторів до BitFury не падає. Той факт, що ми закрили цей раунд менш ніж за тиждень, є свідченням довіри інвесторів до нашої бізнес-моделі і подальшому втіленню наших можливостей.Тепер у нас достатньо коштів, щоб почати випуск нового чіпа, не зачіпаючи наш стратегічний резерв, що складається з добутих біткоіни.

Він також додав: "Ми принесемо на ринок наш новий ASIC-чіп, створений по 28 нанометровій технолгии, з повністю оригінальним дизайном, який втричі перевершує існуючі технології з енергоефективності. Це зміцнить нашу репутацію лідера біткоін- індустрії ".

Це всього лише один з недавніх фактів великих інвестицій в області криптовалюта. Нагадаємо, на цьому ж тижні найбільший сервіс біткоіни-гаманців Blockchain. info оголосив про інвестиції в розмірі $ 30 млн.