BitFury Capital інвестує в сервіс BitGo і інші проекти

Так як багато компаній бачать величезний потенціал біткоіни-екосистеми, вони інвестують в неї все більше з кожним днем. У стані інвесторів з'явився ще один великий гравець: компанія BitFury підтвердила, що інвестує в деяких провайдерів обробки біткоіни-транзакцій і сервіси біткоіни-гаманців.

Рішення інвестувати в BitGo було прийнято BitFury Capital, інвестиційним підрозділом компанії-провайдера майнінговой інфраструктури BitFury. Раніше ця ж компанія інвестувала в неназваний сервіс біткоіни-гаманців. Генеральний директор BitGo Уїлл О'Брайен підтвердив новина і детально зупинився на значенні угоди, хоча він не захотів розкривати конкретних деталей.

Високо оцінюючи рішення інвестувати в його фірму, О'Брайен визнав, що BitFury є одним з найбільших підприємств в біткоіни-просторі, і вони розглядають можливості і надалі інвестувати в глобальну підприємницьку діяльність і дійсно цікаві компанії в просторі. За його словами, отримати схвалення від клієнта і отримати від нього ж інвестиції - велика справа. Хоча і стало відомо про угоду, обидві компанії не розкривають розмір інвестицій. Однак О'Брайен обмовився, що сума була меншою, ніж стартові інвестиції в BitGo в розмірі $ 2 млн.і подальшого інвестиційного раунду, коли було залучено $ 12 млн. Тоді він заявив, що компанія не озвучує і не розкриває інформацію про інвестиції, якщо вони не досягають певного розміру або масштабу.

За його словами, вибудовування і підтримка цінних відносин з клієнтом важливіше, ніж залучений капітал. Генеральний директор BitFuryВалерій Вавилов припустив, що недавнє розширення компанії було ключовою рушійною силою угоди, і в зв'язку з тим, що його компанія стрімко масштабується, він шукав ефективне і безпечне рішення по зберіганню біткоіни.

Він сказав, що безпечне корпоративне біткоіни-сховище буде задовольняти оперативні потреби компанії і допоможе управління в підготовці звітності. За його словами, диверсифіковані операції компанії є для менеджменту досить непростим процесом, при якому потрібні правильні оперативні механізми і прозорість обліку. Обидві компанії впевнені, що існує величезний потенціал для зростання і створення нових стандартів в індустрії.

Заснована в 2011 році компанія BitFuryімеет більш ніж 60 співробітників по всьому світу, офіси в Сан-Франциско і Амстердамі, а також дата-центри в Фінляндії, Ісландії та Грузії. Компанія отримує стійке перевагу завдяки власним ASIC-чіпів, оптимізованим для досягнення низького енергоспоживання в поєднанні з найвищими показниками швидкості обробки операцій.