BitFury і уряд Грузії: зареєстровано 100 000 прав власності на земельні ділянки за допомогою біткоіни блокчейна

В квітні 2016 року уряд Грузії і компанією BitFury був ініційований проект по реєстрації прав на земельні участкіпрі допомоги біткоіни блокчейна.

7. лютого 2017 годаправітельство Грузії підписало угоду з іспользованіюбіткоін блокчейна для перевірки операцій з нерухомістю.

19 квітня 2017 року Валерій Вавилов, генеральний директор BitFury, під час виступу на Російському інтернет-форумі в Москві заявив, що до лютого 2017 року по такій схемі було зареєстровано понад 100 000 документів.

Раніше в цьому році Томика Тіллеманн, співзасновник Trust Accelerator і керівник програми New America Bretton Woods II, прокоментувала рішення уряду Грузії по іспользованіюоткритого біткоіни блокчейна:

"Поки багато хто намагається відокремити фальшиві речі від справжніх, вони і не здогадуються, що існує прекрасний інструмент, який ефективно допоможе в цьому. Це особливо важливо, коли мова йде про такі фундаментальні речі як будинок або інша нерухомість, і блокчейн забезпечує достовірність інформації про такі речі ".

З впровадженням блокчейна також виключається можливість незаконних маніпуляцій в сфері нерухомості. Вавилов також заявив, що кількість подібних сервісів незабаром буде відчувати величезне зростання.

BitFury розширює свою співпрацю з урядами різних країн. 13 квітня Bitfury Group оголосила про своє партнерство з урядом України щодо впровадження блокчейн рішень в сфері електронних послуг населенню.

Хочете більше новин? Facebook. Швидше за всіх? Telegram і Twitter. Підписуйтесь!