Кріптовалютная біржа bitFlip представила API і анонсувала конкурс для розробників

Не так давно сервіс BitFlip знову відзвітував про свою роботу. Розробники представили кілька функціональних поліпшень, а також розкрили свої особистості.

Команда представила свої публічні дані, а також розповіла в яких компаніях на даний момент працевлаштовані співробітники: Aviasales. ru, Bill. me, Boat. me, Topvilla. io. З забавного, варто відзначити, що на одному з Лендінзі, серед співробітників представлена ​​собака, яка відповідає за "охорону майна".

Також на цьому тижні на сервісі була запущена система внутрішніх повідомлень, яка прив'язана до будь-якої зміни балансу на внутрішніх гаманцях користувача.

Команда перенесла англомовну версію сайту на інший домен, аргументуючи це тим, що дане рішення поліпшить базу для SEO просування.

Нарешті, було представлено API, яке тільки що перейшло з тестового сервера в продакшен. Проте функціонал працює в режимі бета-версії і, щоб перевірити його в бойових умовах і виявити всі недоліки - сервіс анонсував конкурс для розробників торгових роботів. Всі подробиці та умови будуть оголошені після закінчення другого раунду інвестицій, що відбудеться 25 липня. У всіх, хто хотів би вкласти в сервіс BitFlip ще є час.

На момент публікації у другому раунді сервіс залучив 9. 1787059 BTC через 43 транзакції.9. 1787059 9. 17870596

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!