Bitfinex оновлює плани компенсації після злому

Біржа Bitfinex робить нові кроки по компесаціі власникам рахунків, які втратили свої гроші через нещодавній злому.

В новому пості в блозі біржі повідомляється, що Bitfinex створює дві так званих компанії спеціального призначення (special purpose vehicles, SPV), через які можна буде отримувати відсоток по акціях iFinex Inc - засновника Bitfinex. Раніше біржа випустила активи під назвою токени BFX, призначені для компенсації власникам рахунків, які втратили більше 120000 BTC (приблизно $ 65 млн за курсом на день злому) після хакерської атаки 2 серпня цього року.

Перший SPV створений в парнёрстве з платформою спільного фінансування BnkToTheFuture, в той час як другий предсотавіл приватний інвестор Алістер Мілн. Обидва SPV дозволять власникам рахунків обмінювати токени BFX на частку від прибутків iFinex.

Ця новина найсвіжіша з тих пір, як Bitfinex вирішили розділити суму втрат від хакерського злому між усіма власниками рахунків, надавши їм нові фінансові інструменти, коли торги знову відкрилися 10 серпня. Біржа випустила криптографічні токени через блокчейн Omni, які користувачі могли поміняти за курсом $ 1 за штуку або на частину прибутку iFinex.

З тих пір токени почали торгуватися на вторинному ринку з тікером BFX, хоча Bitfinex є єдиною біржею, для якої представляє цінність цей актив.

Хоча реакція на випуск цих токенов була неоднозначною, Bitfinex дає власникам рахунків позитивний настрій, оскільки, починаючи з моменту розподілу токенов 1 вересня тільки близько 1% поміняли по курсу $ 1 за токен, а решта токени торгуються на ринку.