Біржа bitfinex розлучиться з американськими клієнтами, через SEC

Bitfinex, одна з найбільших кріптовалютних бірж за обсягом торгівлі, оголосила, що більше не дозволить інвесторам з США купувати певні маркери, ті, які можуть привести до конфлікту з регуляторами.

Згідно з останньою заявою компанії, Bitfinex також внесе і інші зміни в свій сервіс. Наприклад, вона негайно припинить приймати запити на верифікацію осіб з США. Крім того, протягом наступних 90 днів біржа поступово припинить всі послуги для клієнтів з США.

Біржа пояснила, що це рішення відповідає недавнім висновком SEC про те, що маркери, випущені шляхом проведення первинного розміщення монет (ICO), можуть вважатися цінними паперами.

"Ми очікуємо, що нормативна середовище стане ще складнішою в майбутньому", - йдеться в заяві.

Зокрема, Bitfinex передбачає, що посилення регулювання торкнеться всіх токенов ERC-20, випущених за допомогою блокчейна ефіріума, посилаючись на свої пропозиції токенов EOS і SAN, які не будуть доступними для покупців з США - починаючи з 12: 00 вечора за всесвітнім часу з 16 серпня.

Цілком ймовірно, що і інші великі кріптовалютние біржі можуть прийняти аналогічні заходи, щоб уникнути наслідків "невиконання" недавніх рекомендацій SEC, які говорили про те, що при продажу блокчейн "цінних паперів" біржові сервіси повинні пройти певну реєстрацію.

Згідно з даними Coinmarketcap, Bitfinex тепер посідає третє місце за обсягом торгів - з $ 331 млн. Протягом останніх 24 годин, при цьому частки EOS і SAN становлять $ 5. 7 млн. І $ 1, 9 млн. Відповідно.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!