Біржа bitcurex робить ставку на російських трейдерів

Спонсорський матеріал

У пошуку найкращих умов для проведення торгів, трейдери одну за одною пробують різні біржі. На вибір впливає багато: інтерфейс, безпеку, репутація, можливість зручного поповнення рахунку і безліч інших чинників.

При цьому багато хто розглядає тільки місцеві майданчики просто тому, що закордонні біржі не приймають і не дають можливість виводити кошти в місцевій валюті без якихось хитрощів, а ще частіше ця можливість відсутня в принципі. Ми будемо намагатися показати ширшу картину, висвітлюючи ті біржі, які можуть запропонувати свої послуги і зручність у використанні російськомовним трейдерам.

Одна з таких бірж - польська Bitcurex. Майданчик пропонує російськомовний інтерфейс, депозити в російських рублях і ще деякі переваги для місцевих користувачів. Ми взяли невеличке інтерв'ю у технічного директора біржі Філіпа Годецький, щоб він розповів про основні переваги його біржі.

Філіп Годецький, CTO Bitcurex

Філіп, спочатку пару слів про біржі

Bitcurex - це найбільша та найстаріша біткоіни-біржа в Польщі, ми працюємо ще з 2012 року. Не побоюся навіть сказати, що це одна з найнадійніших майданчиків на світовому ринку.

Ми працюємо з євро, доларами США, польськими злотими і російськими рублями.

Серед наших читачів багато трейдерів, які переваги їм може запропонувати Bitcurex?

По-перше, біткоіни являє собою відмінний варіант інвестицій для жителів Росії, які займають одну з провідних позицій на світовому ринку криптовалюта.Саме тому ми, не замислюючись, відразу додали на біржу депозити в рублях. Поповнивши рахунок у рублях, ви можете автоматично конвертувати їх в долари по відмінному курсу, зберігати долари на рахунку або при бажанні вивести їх. Природно, ви можете купити на них біткоіни.

Зареєструвавшись на Bitcurex, ви отримуєте індивідуальні банківські рахунки в євро, доларах і злотих. У нас корпоративний договір з PKO Bank Polski - найбільшим банком в Польщі, згідно з яким при реєстрації нового користувача, банк автоматично відкриває йому рахунок, прив'язаний до аккаунту на біржі.

Цікаво. А як все це виглядає з точки зору закону?

Рахунки користувачів юридично належать нам, але технічно, будучи нашим користувачем, ви можете розпоряджатися рахунком як своїм власним, як якщо б ви били громадянином Євросоюзу: поповнювати його і виводити кошти на будь-який з ваших особистих рахунків, а також переводити кошти будь то третій стороні, наприклад, для покупок. Рахунок буде регулюватися юрисдикцією Євросоюзу, він підтримує SEPA (швидкі грошові перекази в Європі) і їм зможете розпоряджатися тільки ви і ніхто інший.

Як можна поповнити рахунок на біржі?

Ви можете робити депозити в рублях (як і в доларах, євро і злотих) самим звичайним банківським переказом з вашого особистого рахунку. Крім того, незабаром ми додамо можливість поповнення аккаунта через кілька відомих платіжних систем, таких як, наприклад, Skrill. Також завдяки наявності індивідуальних банківських рахунків, можна робити прямі депозити з Kraken або Bitstamp.

Здорово. Можете розповісти про якісь плани на майбутнє? Над чим зараз працюєте?

В самому найближчому майбутньому ми представимо програму повернення комісій, а також винагороди в біткоіни для великих гравців.Ми також вирішили не обмежуватися одним біткоіни, і додамо на біржу лайткоін і кілька інших криптовалюта. Крім того, ми намагаємося надати користувачам максимум зручностей для поповнення рахунку, і плануємо представити готівку депозити на території Європи. Є ще пара сюрпризів, які ми поки не розкриваємо.

Можете випробувати біржу в дії на bitcurex. com