BitCrystals, перші повністю функціональні ігрові токени в світі

Спонсорський матеріал

BitCrystals були створені другого червня 2015 року швейцарською компанією Everdream Soft. Це пов'язані з блокчейном біткоіни токени через платформу counterparty. Everdream Soft це компанія, яка базіруетс в Женеві і створює електронні ігри, наприклад, версію карткової гри Moonga у виконанні для мобільної платформи.

Головна ідея, на якій заснований BitCrystals полягає в зв'язку екосистеми, побудованої на криптовалюта, з картковою грою нового покоління. Кожен гравець в Spells of Genesis отримує біткоіни адреса, з яким пов'язані його карти. Кількість карт, які можуть бути створені, обмежена властивостями блокчейна.

Нові блокчейн карти з різними скіла (чари, швидкість, атака, захист) з неможливістю підробки, яку гарантує блокчейн біткоіни, продаються щотижня в обмін на BitCrystals.

BitCrystals необхідні для покупки карт через блокчейн і рівно половина доходу, отриманого від продажу карт, спалюється кожен місяць, таким чином, 50% від загальної кількості BitCrystals пересилається на спеціальну адресу, з якого їх не можливо відновити , що створює сильний ефект дефляції токенов і призводить до зростання їх ринкової ціни.

Spells of Genesis знаходиться на фінальній стадії розробки, і в першій половині 2017 року випущена на міжнародний ринок. Зараз гра доступна в App Store і Play Store тільки для жителів Швейцарії і Канади.І навіть незважаючи на те, що гра Spells of Genesis ще не випущена і не рекламується, у неї є велика кількість учасників і колекціонерів цифрових карт.

Цифри не можуть брехати:

Починаючи з вересня 2015 года 2 988 280. 81 BCY було спалено, а всього було випущено 44 433 901 BCY в ході ICO (первинну пропозицію монет, Initial Coin Offering ), яке відбулося влітку 2015 року. В еквіваленті доларів США це склало 182 886 $, це сума, на яку BitCrystals вже були спалені.

Результати, досягнуті Everdream Soft, є приголомшливими, так як вони досягнуті виключно завдяки ентузіазму користувачів, які скачали альфа і бета версію гри, яка ще не представлена ​​офіційно на платформах Apple і Google.

В недавньому відео директор і засновник Everdream Soft, Шабан Шаам навів деякі цікаві цифри за підсумками 2016 року:

  • 6 000 користувачів зареєструвалися, щоб грати в Spells of Genesis.
  • Більше 300 000 ігрових рівнів було зіграно.
  • Більш 14 000 було продано через блокчейн.
  • Більш 2 500 000 BitCrystals було витрачено на покупку карт.

Тепер давайте подивимося на найважливіший параметр Spells of Genesis як безкоштовної гри. Наприклад, в грудні 2016 Spells of Genesis було 700 активних користувачів (нагадаємо, що ця гра все ще не представлена ​​офіційно, і може бути завантажена тільки з офіційного веб сайту).

Загальний дохід, тобто вартість в доларах США BitCrystals і біткоіни, витрачених на покупку карт, склав 32 000 $ в грудні 2016 року. Таким чином, середні щомісячні витрати кожного гравця в Spells of Genesis склали 45 $, хоча в середньому вони для подібних ігор знаходяться в межах 1-3 $. Іншими словами, ця цифра показує, яку суму грошей активний користувач готовий витрачати на гру.

Це екстраоріднарние цифри через такого факту: Spells of Genesis перша і на сьогоднішній день єдина гра, яка використовує карти на блокчейне і криптовалюта для їх придбання: BitCrystals.

Кількість BitCrystals в зверненні помітно зменшиться після всесвітнього запуску гри, який відбудеться приблизно в березні 2017 року. За консервативними підрахунками, кількість користувачів після запуску буде рости на 50 000 чоловік в місяць.

Ми наближається до світової революції в карткові ігри, оборот яких становить 1. 19 мільярди доларів тільки в США і Канаді (джерело): і криптовалюта BitCrystals буде відігравати провідну роль в цій новій епосі карткових ігор.

На сьогоднішній день BitCrystals (BCY) торгуються на біржах Poloniex, Bittrex і японської кріптовалютной біржі Zaif.

Ви можете знайти більше інформації про BitCrystals і грі Spells of Genesis тут: // bitcrystals. com /