Біткоіни через mastercard і Visa? - Через Safello!

Запуск в 2013 році, стартап Safello не церемоняться, а сміливо заявляв про своє прагнення стати "Coinbase для Європи".

Спочатку потрапивши в перші шпальти ЗМІ, стартап якось зник з горизонту в останні роки. У той час як основні регіональні стартапи, такі як Cryex і KnCMiner, не витримали боротьби, Safello просто не змогла добитися успіху за допомогою місцевих VC.

За словами Френка Шуіла, генерального директора Safello, такий спад був закономірний для місії компанії, т. К. В той час багато хто скептично ставилися до життєздатності криптовалюта.

"Платформа банківських послуг, задумана нами, була досить амбітним проектом. На жаль, це було занадто рано, і тому те, що ми зробили в 2016 році, було поверненням до наших коренів", - сказав Шуіл.

Він також розповів:

"У той час практично неможливо було змусити будь-якого постачальника платіжних або фінансових послуг працювати з нами".

Але ставлення до криптовалюта поступово змінилося, і компанія Safello знову працює над своїми первісними цілями.

Сьогодні копання Safello домовилася про партнерство, яке дозволить клієнтам купувати біткоіни з кредитними картами Mastercard і Visa. Сервіс був протестований за допомогою британських фунтів, але тепер він підтримує євро, норвезьку крону, датську крону, чеську крону, швейцарський франк і угорський форинт.

Зміни

Шуіл тепер намагається представити Safello як "стартап в розпалі відродження".На даний момент вартість біткоіни збільшилася більш ніж на 250% від початку року, а вартість основного класу кріптовалютних активів зросла від $ 10 млрд. До більш ніж $ 120 млрд.

Скориставшись моментом, Safello також запустила новий призначений для користувача інтерфейс і переробила серверну частину, прагнучи поліпшити біржової сервіс і гаманці.

Крім того, Шуіл припустив, що тепер стартап зможе знайти і правильно визначити партнерів, які будуть допомагати йому рости.

"Нарешті ми змогли домовитися про партнерство зі стороною, яка допомогла нам отримати платежі по кредитних картах за допомогою 3D Secure, які нам потрібні з точки зору [запобігання] шахрайства", - сказав він.

Поки біржа працює над створенням інших способів оплати і сподівається незабаром відновити ICBIT - ф'ючерсну кріптовалютную p2p біржу, придбану в жовтні, - тепер під назвою Safello.

Повернення до Норвегії

Тепер компанія повертається до Норвегії, на ринок, в якому раніше були труднощі для розвитку.

Safello спочатку намагалася розширити послуги на цьому ринку, але Норвегія вирішила, що біткоіни повинен обкладатися ПДВ, що є величезним тягарем на компанії, які здійснюють операції в цифровий валюті.

Але на початку цього року Норвегія скасувала правило про ПДВ згідно з рішенням Європейського суду від 2015 року, в якому йдеться про те, що біткоіни не обкладається ПДВ.

Safello тепер працює по всій Європі (крім Ісландії, де діють правила, що обмежують обмін криптовалюта).

Хоча Шуіл відмовився розкривати номери користувачів або дані про транзакції, він говорить, що у біржі тепер є "десятки тисяч клієнтів" - кількість, яке компанія збирається збільшити.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!