Біткоіни сприймають всерйоз все більше компаній і організацій

Є й інші автодилери які починають приймати біткоіни. Зі збільшенням популярності цифрових валют зростає і їх платоспроможність.

Нерухомість в китайському житловому комплексі за біткоіни

Житловий комплекс середнього класу Yimei International Mansion, розташований в провінції Хубей, заявив про початок продажів квартир за біткоіни. Вони приймають цифрові валюти в якості депозиту. Владельци житлового комплексу стали першими в світі хто вирішив продавати нерухомість середнього класу з розрахунком в біткоіни.Експерти ринку електронної торгівлі оперативно прокоментували дану подію. Так пан Фу Кай заявив, що значна частина населення провінції Хубей раніше працювала в великих містах. Багато вихідців з провінції змогли зробити хорошу кар'єру, і їм відомі нові технології розрахунків, такі як цифрові валюти. Цілком можливо, що при поверненні до рідного міста і при покупці квартири їм буде зручно провести оплату в біткоіни. Другий плюс продажу за біткоіни - це можливість виходу на міжнародний ринок нерухомості.

У висновку експерт акцентував увагу на децентралізованому характері віртуальних валют і вказав на динаміку зміни курсу біткоіни в останні два роки. Курс цифрової валюти по відношенню до фіатним весь час сильно змінювався, і тільки на початку 2014 року значення курсу стабілізіровалос.

2000 магазинів OmbuShop зможуть приймати біткоіни

Система OmbuShop повідомила, що тепер у 2000 торгових компаній распложение в Латинській Америці з'явилася можливість проводити розрахунки в біткоіни. Прийом платежів буде здійснюватися безпосередньо на сайтах торгових фірм. OmbuShop спеціалізується на наданні послуг зі створення онлайн майданчиків для ведення торгівлі. Працює фірма в цій області з 2011 року. Основні цільові клієнти фірми це продавці аксесуарів і верхнього і спіднього одягу. Чому OmbuShop починає приймати цифрові валюти? Справа в тому, що подібний крок дозволить латиноамериканським торговцям вийти на світовий ринок. Адже цифрові валюти універсальні і не визнають кордонів. На думку генерального директора OmbuShop Ернесто Тагверкера, потенціал біткоіни настільки великий що дозволить залучити значну кількість покупців з усього світу в інтернет магазини латинської Америки.З таким інструментом розрахунків, як криптовалюта, на думку Ернесто, інтернет магазини Аргентини, легко зможуть працювати з покупцями з США та інших країн. При цьому немає необхідності хвилюватися про проблеми і накладних витратах пов'язаних з переведенням фіатних грошей.

Наприкінці своєї промови Ернесто звернув увагу що на ринку Аргентини має місце велика ніша в області цифрових платежів. Адже на території країни заборонені розрахунки в PayPal. А інші методи інтернет платежів поширені дуже слабо.

Оплата послуг пральні в Сан-Франциско за допомогою біткоіни

Мережа хімчисток Laundry Locker повідомила про початок прийому оплати своїх послуг в біткоіни. Тепер в кожному з 884 відділень пральні в Сан-Франциско можна оплатити отримані послуги за допомогою цифрових валют. У плані компанії відкриття ще 50 відділень в місті. У них так само прийматимуть біткоіни.

Прачечна Laundry Locker розпочала свою роботу в 2005 році. Вона спеціалізується на наданні послуг з хімічного чищення і прання речей. Рівень надання послуг в пральні дуже високий. А тепер вона стала ще ближче до своїх клієнтів, власникам біткоіни.

Прийом пожертвувань в біткоіни в Apache Software Foundation

Apache Software Foundation зовсім недавно повідомила про початок прийому пожертвувань в цифрових валютах. Сталося це в такий спосіб. Один із меценатів звернувся в компанію з пропозицією внести пожертвування в біткоіни. Він попросив організацію опублікувати QR-код з даними для біткоіни платежів. Після цього організація додала QR код, за допомогою якого тепер можна перераховувати кошти для її підтримки.

Apache. org спеціалізується на створенні програмних продуктів з відкритим кодом.В даний час в портфелі компанії близько 150 проектів. Найвідоміші з них Apach, Cassandra, Tomcat і Hadoop. Організація існує за рахунок пожертв від добровольців. Пожертви раніше можна зробити за допомогою Amazon, PayPal. Тепер до платіжних засобів додався і біткоіни.