Біткоіни можна переводити один одному на мільйони доларів за один раз

Сьогодні спільнота криптовалюта було приголомшено тим, як легко і невимушено можна здійснити транзакцію в майже 150 мільйонів доларів.

Еквівалент цієї суми в біткоіни - 194 993 BTC - був переведений з одного біткоіни-гаманця на інший. Вперше така велика транзакція, яка до слова склала 1, 6% від загального числа біткоіни, була проведена разово.

В мережі навіть з'явилися чутки про те, що це може бути сам Сатоши Накамото, т. К. При перевірці деяких блоків криптовалюта виявилося, що вони були створені ще в 2010 році. Однак підтверджень цьому немає, та й навряд чи гуру криптовалюта дав би так просто себе розкрити. Швидше за все, мова йде навіть не про фізичну особу, а який-небудь компанії, яка вирішила перевести наявні цифрові гроші в більш сохранное місце. Тут слід зауважити, що вони не були обмінені на традиційну валюту, інакше така дія могло б спровокувати черговий обвал у вартості біткоіни.

Головне, що повинно привернути увагу користувачів криптовалюта в цій новині, це можливість без або майже без будь-яких комісій, логістичних та законодавчих перешкод переміщати великі суми грошей по всьому світу. До слова, в Росії будь-які банківські операції на суму понад 600 тисяч рублів будуть вимагати від учасника пояснень перед податковими та правоохоронними органами відповідно до закону про протидію відмиванню доходів №115.