Біткоіни: будьте готові до зльоту цифровий валюти

Кожен день Лорни Лантц купує собі обіди за біткоіни. Багато хто говорить, що нова цифрова валюта не має реального значення, але куплені за неї бутерброди підтверджують зворотне. |

біткоіни і інші криптовалюта почали свій шлях з задвірок інтернету, і отримали масову підтримку. Це просто разючий прорив для валюти, яка з'явилася лише чотири роки тому.

Коли біткоіни вперше з'явилися в інтернеті, на них нічого не можна було купити. Тепер за біткоіни ви можете придбати практично будь-який товар: рятувальне спорядження, автомобілі, товари широкого вжитку, тверду валюту і навіть важкі наркотики. Рітейлери поспішають скористатися всіма перевагами, які надає нова віртуальна валюта. У таких мегаполісах як Торонто, Оттава або Ванкувер з'являються банкомати, які здійснюють операції з біткоіни.

"Це вирішує багато проблем у фінансовому секторі", - говорить Лантц, недавній випускник бізнес школи DeGroote, який в даний час працює інженером по запуску нових проектів в Кремнієвій долині. "Ми рухаємося в напрямку цифрової валюти ".

Прихильники біткоіни розглядають його як основу для утопічною економіки: єдина валюта, операції без комісійних зборів, і ніхто не диктує правила, за якими дозволяється використовувати ваші гроші.

Противники біткоіни вважають, що сама по собі нова валюта не має ніякого значення. Це просто спосіб, який функціонально відповідає традиційним методам оплати. Пільгові умови його використання залучають інвесторів, які за допомогою фінансових спекуляцій на курсі надають йому реальну вартість. Позиція уряду в цьому питанні є консервативною. При плануванні бюджету на 2014 рік було заявлено, що альтернативна валюта не може бути використана для відмивання грошей або фінансування тероризму.

Раніше в місті Гамільтон було заявлено, що частка цифрової валюти в економіці зростатиме.

біткоіни: миттєві платежі, менше часу на оформлення перекладу, легко відстежувати всі операції - користувач

"Я завжди знав, що його вплив буде величезним", - розповідає Лантц. І дійсно, починаючи з літа 2012 року, компанія McMaster стала інвестувати в біткоіни. Альтернативна валюта має масу переваг, каже Лантц. Візьмемо, наприклад, традиційний процес переказу грошей за кордон. Часто переказ коштів займає понад п'ять днів, операційні збори величезні і ви не знаєте всіх деталей транзакції. Ви не повідомляють про те, на якій стадії знаходиться операція і де конкретно в даний момент знаходяться ваші гроші.

Операції з біткоіни займають набагато менше часу на переклад валюти та оформлення угоди. При цьому вони абсолютно прозорі. Використання криптовалюта особливо актуальні в азіатських і африканських країнах, де існує недовіра до банків і урядам. Люди з підозрою ставляться до всієї урядової і банківській системі (з їх системою контролю) і ставлять під сумнів саму користь від проведення операцій з готівкою, каже Лантц.

"Я думаю, країни Азії візьмуть цифрову валюту набагато швидше, ніж решта світу. Біткоіни має велике майбутнє. Все залежить тільки від розуміння. Це означає, що буде більше ясності щодо положень і правил, що оточують віртуальні валюти, тому що поки цього не відбулося, жоден з великих банків не стане мати справу з біткоіни ".

"В даний час біткоіни є більш вигідним для скупників валюти, ніж рядових користувачів", - говорить Лантц. - "Що стосується підприємств, то з'являється можливість економити пристойні суми на операційних зборах. Те ж саме можна сказати і про користувачів нової платіжної системи, хто ж відмовиться від можливості уникнути комісійних зборів з кредитних карт. Стимулювання допоможе з реалізацією проекту на споживчому рівні. це питання про те, як знайти магічну формулу, щоб змусити людей прийняти нововведення ".

Створення спільнот

"Товариства, що виникають навколо розвиваються криптовалюта, є кращою частиною всієї цієї концепції", - вважає Джеффрі Бріттен, власник догкойн-рахунки.

"Цінність більшості інтернет-монет визначає міць підтримують їх спільнот", - говорить Бріттен, житель Гамільтона. Більшість здобутих досі біткоіни зберігається в кишенях елітних користувачів, власників надпотужних комп'ютерів. За грошима Догкойн, навпаки, коштує набагато відкритіше і просте співтовариство.

Вартість догкойнов також істотно нижче, наприклад, вранці в п'ятницю, за один догкойн давали 0, 00166 канадських доларів. Але догкойни при цьому значно легше добути. Бріттеном належить капітал розміром в 124 000 монет Dogecoins, який коштує трохи більше 200 канадських доларів.

Віртуальна валюта може сильно коливатися в ціні і відрізняється нестабільністю, але те ж саме відбувається і з її традиційними паперовими прототипами. Дехто каже, що біткоіни отримав новий потужний імпульс розвитку після того, як банківська криза на Кіпрі змусив вкладників шукати більш творчі шляхи для руху грошей.

"Це ж децентралізована банківська система. Це дикий ринок" - говорить Бріттен. - "Так, інтернет валюта є більш волатильною, але це зовсім не означає, що вона не справжня".

Джерело