BitcoinGrant роздав більше 100 000 біткоіни ентузіастам.

За повідомленнями Wired, в мережі з'явилася невідома організація, що займається безоплатної роздачею біткоіни різним некомерційним компаніям.

В рамках своєї благодійної діяльності, співробітники компанії BitcoinGrant зв'язуються з певними некомерційними організаціями і після нетривалих розпитувань без будь-яких вимог та умов передають їм біткоіни на суми в десятки, а часом і сотні тисяч доларів.

Одним із прикладів подібної благодійності є випадок стався з главою компанії Avalon, Йіфу Гуо. Компанія Avalon займається розробкою обладнання для видобутку біткоіни, що мабуть і привернуло увагу BitcoinGrant, співробітники якої зв'язалися з Йіфу Гуоі, не представившись, почали задавати питання стосовно майбутнього Avalon. По закінченню бесіди вони передали Гуо 10 тисяч біткоіни, що еквівалентно 100 тисячам доларів на той момент і 6 млн. Доларів на момент написання цих рядків. За словами глави Avalon, саме завдяки цим грошам компанії вдалося запустити нове покоління апаратів для Майнінг біткоіни.

І якщо спочатку BitcoinGrant намагалася допомагати компаніям займаються видобутком криптовалюта, то з часом її благодійна діяльність була значно розширена. Зокрема, під приціл стали потрапляти багато некомерційних організацій, що займаються розробкою безкоштовних продуктів, в зв'язку з чим особливо потребують фінансової допомоги.Однією з таких компаній стала Replicant, чия діяльність спрямована на створення вільної операційної системи, яка могла б стати альтернативою системі Google Android.

На своєму сайті BitcoinGrant визнається, що основною метою, яку переслідує компанія, є бажання зробити безкоштовні проекти більш фінансово-незалежними. За словами компанії, завдяки її допомозі, багато розробники зможуть більш серйозно поставитися до своїх некомерційних проектів, так як ті перестануть бути для них простим хобі.

Як вважають в Wired, BitcoinGrant - це не якесь зібрання багатіїв, а швидше за все, звичайні люди, які свого часу встигли вигідно купити певну кількість криптовалюта. Спроба видання зв'язатися з представниками BitcoinGrant успіхів не принесла.

Варто відзначити, що практика дарування біткоіни один одному не є такою вже рідкістю серед їх власників. Причому найчастіше, благодійні акції використовуються з метою популяризації даної криптовалюта, що в свою чергу, повинно приводити до її подорожчання.

CoinSpot