Біткоіни захищатимуть в американському Конгресі

У Конгресі США останнім часом все частіше постає питання про формування офіційного ставлення до криптовалюта, в тому числі до біткоіни. Ряд видних конгресменів вже висловлювалися за заборону ходіння даної валюти. З'явилися у біткоіни і свої захисники. Один з найактивніших конгресменов, які виступають на стороні біткоіни-сообщеста, Джаред Полліс. Вже на початку року він завоював симпатії користувачів біткоіни своїми іронічними і сатиричними заявами на адресу противників ходіння криптовалюта. У своєму березневому виступі під час обговорення біткоіни Полліс заявив:

Краще вже заборонити ходіння долара, ніж намагатися протидіяти розвитку біткоіни-індустрії.

В результаті цього виступу Джареда стали вважати головним захисником інтересів біткоіни-спільноти в сфері політики. У черговому інтерв'ю Джаред Полліс розповів про плани спрямованих на легалізацію цифрових валют. Ці плани він хоче реалізувати в разі переобрання на черговий термін.

Полліс вельми однозначно висловився в намірі відстоювати інтереси біткоіни-спільноти. Так він пообіцяв використовувати весь свій політичний вплив в боротьбі з будь-якими спробами з боку держави обмежити використання або розвиток криптовалюта. Конгресмен пообіцяв докласти всіх зусиль до зниження фінансування будь-якого державного органу, чия діяльність буде чинити негативний вплив на розвиток індустрії цифрових валют.Сам Полліс пояснює свій інтерес до біткоіни своїм загальним пристрастю до будь-яких інноваційним починанням. Хоча в повсякденній практиці він продовжує користуватися звичними методами розрахунків в інтернет, такими як пластикові картки.

Інтерес до інновацій у Джареда Полліс досить давній. У 2006 році він заснував один з стартапів в сфері техніки і технології в Канаді. З тих пір політик намагається бути в курсі розвитку інновацій в різних сферах. За його словами, новина про виникнення самостійної інтернет-валюти його дуже заінтригувала. У цьому починанні цікавим було те, що криптовалюта не підпадає під чию або юрисдикцію. Однак раніше політик вважав, що час біткоіни ще не настав. Зараз, на його думку, настав час для використання цифрових валют.

В травневих політичних новинах ім'я Полліс знову був пов'язаний з цифровими валютами. За рішенням ЦВК США стало можливим використовувати біткоіни при розрахунках за проведення політичних компаній. Джаред Полліс одним з перших відреагував на даний дозвіл. На своєму сайті він оголосив про початок прийому цифрових валют. На даний момент йому вдалося зібрати у вигляді пожертвувань в біткоіни суму еквівалентну 2000 доларів США. За заявою конгресмена значну частину пожертвувань внесли жителі округу Боулдер. Саме цей регіон представляє політик в Конгресі.

За словами Полліс в даний час багато конгресменів стали проявляти інтерес до індустрії криптовалюта. Політик розповів, що багато його колег підходять і намагаються дізнатися подробиці про біткоіни. Їх цікавлять принципи функціонування системи та інші моменти. Полліс з радістю відповідає на питання своїх колег і пояснює їм основні принципи, пов'язані з функціонуванням системи криптовалюта.

На закінчення інтерв'ю Полліс сказав, що буде продовжувати уважно спостерігати за системою цифрових валют. При необхідності політик буде допомагати у вирішенні виникаючих питань. Так само Поліс обіцяв активно привертати увагу широкої громадськості до індустрії біткоіни.