Біткоіни покажуть в кіно

Зараз, напевно, вже не залишилося тих, хто не чув про скандальний сайт SilkRoad і його творця Росса Улбріхта. Онлайн-магазин торгівлі наркотиками, зброєю і контрактами на вбивства закритий Федеральним бюро розслідувань США, а його засновник зараз перебуває під слідством. Вже тільки ці пару рядків можуть скласти основу для гостросюжетного бойовика в дусі "Карти, гроші, два стволи".

Ідея довго залишалася без уваги. Сценарист ДеннісЛахан, який раніше співпрацював з легендарним Мартіном Скорсезе, вирішив екранізувати унікальну історію. У разі виходу кіно на великий екран воно не тільки в "американському" стилі продемонструє черговий варіант того, що зло не залишається безкарним, але і надасть відмінну послугу криптовалюта, зокрема, біткоіни. Цифрові гроші потребують більшої пропаганді, адже за ними майбутнє.

Зараз щосили йде робота над сценарієм майбутнього трилера, а також ведуться пошуку актора, який зміг би зіграти головну роль - Росса Улбріхта. Шановний нами інформаційний сайт CoindDesk. com склав свій список потенційних акторів, які за своїми зовнішніми даними і майстерності могли б згодитися на роль мало тепер не головного кіберзлодіїв.

5. Майкл Сера

Канадський актор, сценарист і режисер, відомий за гучним серіалом "Уповільнений розвиток" ( "Arresteddevelopment"), а також знявся в недавньому блокбастері "Кінець світу".

4. Аарон Пол

Американський актор, який отримав популярність після виходу в світ серіалу "У всі тяжкі" ( "BreakingBad"), в якому він вельми переконливо зіграв наркомана і дрібного драг-дилера Джессі Пікмена. За цю свою роль він, до речі, був удостоєний премії "Еммі" за кращу чоловічу роль другого плану в драматичному телесеріалі.

3. Роберт Паттінсон

Британський актор, модель і музикант. Він відомий своєю роллю в вампірської саги "Сутінки". У 2014 році очікуються два фільми з його участю: "Позашляховик" і "Зоряна карта".

2. Майкл Шеннон

Американський актор, що став нам відомим, перш за все, по фільму "Людина зі сталі". У нього досить велика фільмографія, а за роль у фільмі "Дорога змін" він навіть номінувався на премію "Оскар". У наступному році ми побачимо його у фільмах "Молодь" і "Вони прийшли разом".

1. Еміль Хірш

Американський актор, який здобув широку популярність після релізу драми Шона Пенна "В диких умовах". У 2006 році він зіграв роль наркоторговця в фільмі "Альфа Дог". Ймовірно, цей досвіду допоможе йому в разі кастингу правдоподібно зіграти роль Улбріхта.

Ми не будемо гадати, але можемо надати нашим користувачам можливість проголосувати в коментарях за того чи іншого актора. Кого ми хочемо побачити в ролі Росса Улбріхта?