Біткоіни стане безпечніше для інвестицій

Завдяки появі ф'ючерсів заснованих на біткоіни, криптовалюта стане більш стабільною і більш надійної для майбутніх інвесторів. Вже 18 грудня американська біржа CME Group додасть можливість торгівлі цифровими монетами для своїх трейдерів.

Світове економічне співтовариство розділилося на два табори. Одні думають, що за криптовалюта майбутнє. Через вражаючих останніх курсів Майнер, трейдери та інвестори по всьому світу підтримують біткоіни. Але є ті, хто його не вважають за грошовий і матеріальний актив, вважаючи, що це просто надутий міхур. Вони пророкують провал котирувань і банкрутство власникам криптовалюта.

З появою ф'ючерсів страхи щодо фінансового краху біткоіни можуть піти в сторону. Незалежно від динаміки можливість страхування на біржах знизить потенційні ризики для цифрової монети.

  • Запуск ф'ючерсів на Bitcoin підвищить ціну криптовалюта

Уряд все-таки знайшло рішення захистити своїх громадян, які прагнуть отримати більший прибуток від вкладень в біткоіни (докладніше про заробіток на криптовалюта тут). Тепер трейдерам є не тільки інвестувати в криптовалюта, а й страхувати свої угоди. Якщо вони вважатимуть, що курс цифрової монети стане загрозливим і почне стрімко падати, то вкладники можуть убезпечити себе і повернути частину вкладених коштів.

  • Здійснилося: Bitcoin офіційно визнаний в США

Силами американської влади, шанс виникнення критичних моментів для криптовалюта зведений до мінімуму. Варто зазначити, що на цьому тлі біткоіни зміцнив свої позиції і продовжує збільшувати свою вартість і капіталізацію. В даний час він торгується на рубежі в 12000 доларів.

Експерти вважають, що з приходом біткоіни на біржу, влади США захочуть брати податок на здійснення транзакцій при перекладах або конвертації в фіатние гроші. Так вони зможуть урівноважити вплив криптовалюта на економіку країни.

Фахівці проводять аналогію, порівнюючи динаміку курсу біткоіни і розвиток інтернету на початку 21 століття. Тоді теж все ставилися критично і скептично до нововведення.

В будь-якому випадку, найбільші біржі CME Group, CBOE і Cantor Fitzgerald вже оголосили про майбутній старті торгівлі на біткоіни. Для криптовалюта ця обставина є найважливішим етапом становлення в світовій фінансовій системі.