Біткоіни став найкращим досягненням 2013 року

В ході минулої в Кремнієвій долині церемонії біткоіни був визнаний найкращим технологічним досягненням 2013 року. Редактор онлайн журналу GigaOm Том Крез і представник фонду Khosla Ventures, що займається інвестиціями, Кейт Рабойс вручили заслужену нагороду президенту Фонду біткоіни Пітеру Вассенесу.

Взагалі-то ця нагорода була присуджена Сатоши Накамото - самому легендарному і не менш таємничого творцеві криптовалюта, але так як він не з'явився на церемонію, то її вручили главі найбільшого біткоіни фонду. Для всіх шанувальників біткоіни особливий інтерес представляє таємнича особистість Сатоши, т. К. Він запустив ідею в маси, добув перший блок криптовалюта і після стабілізації роботи проекту відійшов від справ.

Це не дивно, що компанії, розташовані в Кремнієвій долині, висловили визнання заслуг біткоіни, т. К. Багато фірм цього кластера зацікавлені в проведенні операцій з інноваційної валютою. Анонімність і легкість платежів, мінімальні комісії і миттєві транзакції створюють криптовалюта позитивну рекламу серед зацікавлених підприємців.