Біткоіни-гаманець для iустройств? Вихід є

В світлі заборони з боку Apple на додатки біткоіни-гаманців для iOS багато груп розробники спрямували свої сили на пошук можливого рішення, що склалася для користувачів iустройств ситуації. Зокрема, команда розробників з США, компанія Avalonic, вирішила створити свій магазин додатків для пристроїв на системі iOS. Завдяки йому, користувачі зможуть завантажувати і встановлювати будь-які додатки, які їм сподобаються або знадобляться, включаючи біткоіни-гаманці.

В даний час розробка альтернативи AppStore знаходиться в стадії бета-тестування, але вона націлена саме на аудиторію біткоіни-користувачів. Її навіть назвали Bit Store. Днями очікується реліз біткоіни-гаманця. При цьому, як кажуть розробники, iустройства не доведеться зламувати, а біткоіни-гаманець не є вбудованим в браузер.

Андрю ДеСантер, один з головних розробників, заявив:

"Раніше я працював в Apple, там я вивчив всі протоколи, які використовує iOS. Після того як я пішов з компанії, я почав працювати над створенням мультиплатформенного магазину додатків, який працював би на будь-якому пристрої, в т. ч. iPhone, не порушуючи при цьому юридичних аспектів компанії Apple. Однак, дізнавшись про заборону біткоіни-гаманців в AppStore, я зрозумів, що моє додаток-магазин ідеально підійде саме для такого випадку ".

При цьому ДеСантер вельми оптимістичний щодо "виживання" його застосування.Він вважає, що в Apple буде дуже важко заборонити його магазин додатків, т. К. Він не порушує ніяких інструкцій компанії, а їм же доведеться для цього міняти частина системи iOS. Крім того, у розробника є якийсь запасний план.

Наша відповідь Avalonic

Тим часом невелика команда розробників з України також вирішила виправити несправедливу ситуацію із забороною біткоіни-гаманців в AppStore. Київський стартап розробив додаток Fruitwallet.

Це так зване web-додаток, що працює з браузера Safari. Разом з тим воно має повністю вписується в iOS7 інтерфейс і поєднує в собі простоту використання, за що так люблять iустройства. Якщо ж додати ярлик на Home Screen, то можна взагалі забути, що маєш справу з веб-додатком.

Fruitwallet відмінно підходить, для оплати / покупки товарів і послуг в мережі, в оффлайн-магазинах, зняття готівки в біткоіни-банкоматах, обміну монетами на заходах на кшталт Satoshi Square, які вже практикуються в Лондоні і Сінгапурі.

Особливу увагу було приділено питанням безпеки. У додатку використовується 5-рівнева захист даних користувача. Кожна транзакція підписується ідентифікаційними номерами мікросхем використовуваного пристрою, які є унікальними, а їх зміна фактично неможливо стандартними засобами.